Forum społeczności Poniatowej

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO MIASTA W SIECI I NIE TYLKO - Stokrotka w Poniatowej

koperek199717 - |5 Lis 2011|, o 19:37
Temat postu: Stokrotka w Poniatowej
Witam. Wie ktoś może z Was, kiedy jest otwarcie Rossmanna w Stokrotce? Bo dzisiaj otwarcie Stokrotki a Rossmann gdzie?

MOD: Tytuł zmieniony.

Sharp - |6 Lis 2011|, o 00:22

Jak dokończą pracę wewnątrz to otworzą, wątpię żeby ktoś ci tu napisał dokładną datę.
Marceli Szpak - |6 Lis 2011|, o 16:16

Sharp napisał/a:
Jak dokończą pracę wewnątrz to otworzą, wątpię żeby ktoś ci tu napisał dokładną datę.

Jak tylko dostanę mejla zwrotnego dam znać ;)

P.S.
Tak się zastanawiam, po jakiego grzyba ludzie stali po kilka godzin w kolejce do sklepu?... :) Era konsumpcjonizmu :)

ZooM - |6 Lis 2011|, o 19:28

Marceli na niektórych słowo "promocja" tak działa :) jak jeszcze dołączysz słowo "gratis" ludzie tracą rozum.
ElCupra - |6 Lis 2011|, o 19:37

Promocje na pewno zwabiły ludzi, ale myślę, że swoją rolę odegrała też zwykła ludzka ciekawość. W Poniatowej nie dzieje się za wiele, a otwarcie nowego, dużego sklepu to swego rodzaju atrakcja ;) A, że jesienią ludzie mają więcej czasu to i w kolejkach można postać :D
mietek - |6 Lis 2011|, o 19:42
Temat postu: otwarcie Rossmanna
prace wewnątrz sklepu zakończone, otwarcie we wtorek 15-go a w kolejce możecie się już ustawiać od rana.
Pozdrawiam :piwo:

Marceli Szpak - |6 Lis 2011|, o 20:19

Mam przed oczami jeszcze otwarcie Aldika :) Tam dla szampana o mały włos nie wyleciała szyba od naporu publiki :D Potem był jeszcze szał na Biedronkę :) Ale Stokrotka przypomniała mi coś jeszcze innego - kolejkę po chleb do piekarni na Szkolnej przed Świętami Wielkanocnymi. Wtedy życie ratował mały sklepik z oranżadą :D

P.S.
Tekst znajomej z Facebooka:
"Stokrotka w Poniatowej dopiero 2 dni otwarta, a ma już swoje galerianki" :rotfl:

Emyl - |7 Lis 2011|, o 00:01

A co w ogóle było tam na promocji żeby tyle stać ?
daniiels - |7 Lis 2011|, o 12:45

Podobno (he lubie to słowo) dla pierwszych klientów z większymi zakupami były gadżety (plecak, stacja pogodowa czy coś podobnego).
Ja tam się ciesze bo będzie nareszcie parking na auto w sobotę.

Byłem, widziałem i po za chwilowymi obniżkami kilku produktów to reszta cen taka sobie. Plus bo asortymentu troszkę jest, ale za to zamykają chyba przed 21. No nic czekamy na ROSSMANA ;)

Pozdrawiam

Marceli Szpak - |7 Lis 2011|, o 14:29

Zdecydowanie na PLUS:
- płatność kartą
- częste, pojedyncze promocje, często lepsze niż w lubelskich hipermarketach
- parking, który trochę odciąży miasto
- sam sklep, posiadający duży parking, dzięki któremu (mam nadzieję) część ludzi przeniesie się tam i nareszcie "biedronkowcy" zwolnią moje miejsce parkingowe :)
- Rossmann, z szeroką gamą produktów i częstymi pojedynczymi promocjami
- nowe miejsca pracy (jak widać sporo mieszkańców znalazło pracę)

Zdecydowanie na MINUS:
- w miarę wysokie ceny produktów
- zajęcie miejsca pod np. Lidl'a (według mnie o wiele lepszego)

A co z górą? Kiedyś ktoś puścił plotę, że będą ruchome schody, nie widziałem ich więc nie wiem czy są. W ogóle to jakie sklepy będą na górze? :)

Sharp - |7 Lis 2011|, o 15:27

Cytat:
Kiedyś ktoś puścił plotę, że będą ruchome schody, nie widziałem ich więc nie wiem czy są

Ruchomych schodów może nie ma ale jest za to winda ;)

ElCupra - |7 Lis 2011|, o 16:41

Parking to chyba największa zaleta tego sklepu. Jeszcze przed otwarciem sporo miejsc było już pozajmowanych ;)
Rossmann to sklep, którego w Poniatowej chyba najbardziej brakowało.

Sharp napisał/a:
Ruchomych schodów może nie ma ale jest za to winda

A to kolejny ważny powód, żeby odwiedzić stokrotkę :D

R - |7 Lis 2011|, o 18:48

O co chodzi z tym sklepem? To jest nowy market? Do której otwarty?
franc - |10 Lis 2011|, o 16:32

[quote="ElCupra"]Parking to chyba największa zaleta tego sklepu. Jeszcze przed otwarciem sporo miejsc było już pozajmowanych ;)
Rossmann to sklep, którego w Poniatowej chyba najbardziej brakowało.

To wszystko co można napisać o nowym sklepie, no może dodać że jest ok stoisko z wędlina i tyle w temacie . Zwróciłem uwagę na brudna podłogę i puste półki . W dniu dzisiejszym czynne 2 kasy po 3 osoby przy nich, biedronka 5 kas i kolejka, hm sukcesu nie wróżę.

maka - |16 Lis 2011|, o 13:08

A wie ktoś jakie sklepy będą oprócz Stokroty i Rossmanna, widzę tam jakieś lokale jeszcze i cos tam szykują. Szczerze przyznam, że przydałoby się Pepco, nie musiałabym jeździć do Opola.
Generalnie Stokrotka taka sobie, Rossmann bardzo mi pasuje, a ten drewniak z kosmetykami to pewnie upadnie i ktoś straci źródło dochodu :(

Marceli Szpak - |16 Lis 2011|, o 13:47

maka napisał/a:
a ten drewniak z kosmetykami to pewnie upadnie i ktoś straci źródło dochodu :(

Otworzenie Rossmanna wcale nie musi oznaczać upadku. Wszystko zależy od elastyczności właściciela. Ważny teraz okaże się kontakt z klientami, czy właściciel zna ich upodobania i dostosuje zapotrzebowanie - jeśli nit to niestety drogi pozostają dwie: zmiana kierunku działalności lub likwidacja. W grę wchodzi jeszcze ciułanie na tym co jest tylko czy to się będzie jeszcze komuś opłacać?

Ja bym był za przekwalifikowaniem na coś czego w P-wej nie ma lub jest mało.

ElCupra - |16 Lis 2011|, o 17:39

Ciężko będzie konkurować z rossmannem, który jednak oferuje szeroki asortyment zaspokajający większość gustów i to w najczęściej dobrych cenach ;)
roberto - |16 Lis 2011|, o 18:43

maka napisał/a:
A wie ktoś jakie sklepy będą oprócz Stokroty i Rossmanna, widzę tam jakieś lokale jeszcze i cos tam szykują. Szczerze przyznam, że przydałoby się Pepco, nie musiałabym jeździć do Opola.
Generalnie Stokrotka taka sobie, Rossmann bardzo mi pasuje, a ten drewniak z kosmetykami to pewnie upadnie i ktoś straci źródło dochodu :(

Póki co nikt nic nie mówi jakie będę, ale będąc dzisiaj w Stokrotce widziałem że remontują te stanowiska, malują czyli zapewne w najbliższym czasie się przekonamy...;)

A co do sklepu Pepco to przyznam przydałby się w Poniatowej.

margos80 - |17 Lis 2011|, o 23:54

Cytat:
Zdecydowanie na PLUS:
- płatność kartą
- częste, pojedyncze promocje, często lepsze niż w lubelskich hipermarketach
- parking, który trochę odciąży miasto
- sam sklep, posiadający duży parking, dzięki któremu (mam nadzieję) część ludzi przeniesie się tam i nareszcie "biedronkowcy" zwolnią moje miejsce parkingowe :)
- Rossmann, z szeroką gamą produktów i częstymi pojedynczymi promocjami
- nowe miejsca pracy (jak widać sporo mieszkańców znalazło pracę)

Zdecydowanie na MINUS:
- w miarę wysokie ceny produktów
- zajęcie miejsca pod np. Lidl'a (według mnie o wiele lepszego)

A co z górą? Kiedyś ktoś puścił plotę, że będą ruchome schody, nie widziałem ich więc nie wiem czy są. W ogóle to jakie sklepy będą na górze? :)

Faktycznie płatność kartą to największy plus "Stokrotki" i "Rossmanna", owszem szeroka gama produktów była ale tylko w dzień otwarcia... teraz półki świecą pustkami, a w Rossmannie nie mają wszystkich produktów, bo jak się dowiedziałam to tu inny klient...
Parking fajny... zwłaszcza dla młodocianych driftowców... tata da samochód to wieczorami palą gumę bo tu nie ma kamer jak na Peksie i psiarnia nie widzi...
Aż strach tam auto postawić...
A nowe miejsca pracy to owszem były ale chyba nie dla Poniatowej bo mało tam ludzi z Poniatowej pracuję z tego co słyszałam to ludzie z Bełżyc, Opola i Lublina... chyba nie powinno tak być... ale jak Pani Burmistrz ma to gdzieś to takie skutki...
Ale cieszmy się mamy nowe atrakcje w miasteczku :hyhy:

daniiels - |18 Lis 2011|, o 07:44

Rossmann: perfumy 35zł, tusze do rzęs 25zł, koraliki i bransoletki 11zł -widok przymierzających korale, szczęśliwych i spełnionych kobiet BEZCENNY !

Mam nadzieję że dziewczyny się na mnie nie obrażą, ale jak byłem 2 dnia w Rossmanie i zobaczyłem tłum, ba rzesze kobiet przeglądających pułki to aż mi się ciepło na sercu zrobiło, że tyle płci pięknej w Poniatowej mamy ;)
I te wyliczanki: "a ja jeszcze dostałam płyn gratis, a ja krem..." -żeby nie było ja tez dostałem krem do zmarszczek :P

A tak na serio to Stokrotka jest firma prywatną i może zatrudnić choćby Rusków, naszej burmistrz nic do tego.
No i powiedzcie jak wrażenia po wielkiej loterii? Kto z Was wygrał? Podobno pół miasta było -tyle ludzi na mieście nie było nawet na Boże Ciało :)

Marceli Szpak - |18 Lis 2011|, o 09:07

margos80 napisał/a:
A nowe miejsca pracy to owszem były ale chyba nie dla Poniatowej bo mało tam ludzi z Poniatowej pracuję z tego co słyszałam to ludzie z Bełżyc, Opola i Lublina... chyba nie powinno tak być... ale jak Pani Burmistrz ma to gdzieś to takie skutki...

Tak czytam i się zastanawiam czy lepiej jak ktoś oskarża burmistrz o to, że nie "załatwiała" ludziom z P-wej pracy (pomimo iż nie ma do tego kompetencji) czy lepiej jak by ktoś napisał, że "znowu po znajomości załatwiła swoim"...

Skąd Wam się biorą takie chore myśli ?

Co do pustych półek - nie ma co się dziwić skoro tak jak napisał daniiels ludzi było więcej niż w Boże Ciało :) Ludziom odbija szajba - jak nie pójdą pierwszego dnia i nie postoją godziny w kolejce to dzień stracony... Spokojnie, ludzie przejrzą na oczy, że w portfelach pusto i bezrobocie szaleje to i na półkach produkty będą traciły ważność :)

stary wyga - |18 Lis 2011|, o 10:59

Witam wszystkich
Jako że jestem stałym klientem stokrotki ponieważ mieszkam w sąsiedztwie to zauważyłem kilka spraw odnośnie sklepu
1. Pracuje tam sporo osób z Poniatowej
2. Atmosfera w sklepie jest niezadowalające daje się wyczuć jakieś napięcie pomiędzy pracownikami
3. Powstało w końcu stoisko gdzie jest większy wybór wędlin i mięsa i to jest duży plus powstania Stokrotki w Poniatowej
4. Braki na półkach spowodowane chyba jeszcze brakiem orientacji przez kierownictwo sklepu czego ludzie w Poniatowej potrzebują i w jakich cenach (drogie towary zostają a tanie schodzą)
5. Spory parking który odciąża miasto zwłaszcza w sobotę
To chyba tyle ale jak będą jakieś nowe obserwacje to chetnie się nimi podziele

hadek - |21 Lis 2011|, o 23:02

""" 2. Atmosfera w sklepie jest niezadowalające daje się wyczuć jakieś napięcie pomiędzy pracownikami."""

No nie dziwne, skoro jednym z koordynatorów jest "Pani Kierownik", zwolniona dyscyplinarnie z jednej z Biedronek ( zainteresowani zapewne wiedzą o kim mowa ).

Marceli Szpak - |22 Lis 2011|, o 07:20

Hehe, pierwsze co mi przyszło na myśl po Twoim poście o Pani kierownik to, że było to celowe działanie Biedronki :) Kukułcze jajo w Stokrotce :D
bonou2 - |22 Lis 2011|, o 15:01

Haha Pani kierownik została wyrzucona dyscyplinarnie z Biedronki za klnięcie na pracownika przy klientach
Dziwię się dyrekcji Stokrotki że zatrudnia takie osoby które mają za sobą takie sytuacje
Skoro raz tak się zdarzyło to pewnie zdarzy się i teraz

KNIGHT - |23 Lis 2011|, o 13:59

w ogloe rekrutacja do Stokrotki to jedna wielka farsa byla, panie kasjerki wydaja za duzo reszty z takim podejsciem to dlugo sklep nie wytrzyma, Biedronak jest duzo lepsza pod tym wzgledem, no i duzo fajnych rzeczy jest, np. ciekawe ksiazki w przystepnych cenach i inne gadzety, ktorych w Stokrtoce nie uswiadczymy.
Marceli Szpak - |23 Lis 2011|, o 14:28

Wiadome, jest, że nie musi być ten sam asortyment :) Jak pewnie zauważyłeś Stokrotka a Biedronka to dwa różne kierunki prowadzenia sprzedaży - Biedronce bliżej do Lidla niżeli to Stokrotki - produkty firmowane własną marką, natomiast Stokrotka ma szerszy asortyment :)

Ceny są jakie są, ale zważając na fakt, że oba sklepy są blisko siebie (jak wszystko w małej Poniatowej) mieszkańcom dano wybór gdzie co i za ile mogą kupować. Nie trzeba robić zakupów tylko w jednym sklepie - kupuje się tam gdzie najtaniej ale tego chyba nie trzeba tłumaczyć :)

Czekamy teraz na Lidl bo opolskie mini Tesco to wielka porażka :)

KNIGHT - |23 Lis 2011|, o 15:21

Racja, kazdy kupuje tam gdzie mu pasuje, jasie ciesz bo juz mam drugi sklep na osiedlu duzy i nie musze chodzic dalej na miasto zeby zakupy zrobic. Co do tesco w Opolu to tez uwazam ze to kiepski sklep przede wszystkim bardzo maly, bylem tam tylko raz ale zaluje.
Karino - |25 Lis 2011|, o 12:00

bonou2 napisał/a:
Haha Pani kierownik została wyrzucona dyscyplinarnie z Biedronki za klnięcie na pracownika przy klientach
Dziwię się dyrekcji Stokrotki że zatrudnia takie osoby które mają za sobą takie sytuacje
Skoro raz tak się zdarzyło to pewnie zdarzy się i teraz

co więcej rekrutowała personel do Stokrotki w postaci kasjerek - osoby w większości bez doświadczenia zawodowego ale takimi łatwiej "zarządzać"
- półki świecące pustkami (tak jak w Opolu Lub)
- braki towarów gazetkowych a to podstawa (tak jak w Opolu Lub)
- tzw. "czołówki" to jakaś masakra (tak jak w Opolu Lub) - ekspozycja towaru jest w obecnych czasach jednym z najważniejszych elementów sprzedaży
- kasjerki zamiast wykonywać swoją pracę - zajmują się prywatnymi rozmowami z klientami oraz między sobą lub "stroją miny'" jakby pracowały z przymusu ewentualnie jak po spięciu z kierowniczką
- itp., itd. ...

Wiem, nie muszę tam chodzić - więc tego nie robię ;-)

Marceli Szpak - |25 Lis 2011|, o 21:18

Właśnie wróciłem ze Stokrotki, która mieści się kilkanaście metrów od mojego lubelskiego miejsca zamieszkania i zdałem sobie sprawę, że odkąd tutaj mieszkam CAŁY skład został wymieniony już trzeci raz, ostatnio około 2 miesięcy temu. Trzeba trochę czasu aż się to znów unormuje. Zdałem sobie sprawę, że za jakiś czas odbędzie się takie coś w Poniatowej, szkoda ludzi, chociaż mam nadzieję, że nie we wszystkich Stokrotkach jest stosowana taka taktyka :)
izunis - |28 Lis 2011|, o 09:53

Ja się staralam o prace w stokrotce ale jak chodze tam na zakupy i widze miny kasjerek to az mnie to przeraża,pracowałam wcześniej 3 lata w innym supermakecie i pracownicy byli jak rodzina a tego nie da sie w stokrotce odczuć.Z tego co słyszałam to na górze maja byc prywatne gabinety lekarskie,a obok rosmanna ma otworzyc Baranowa asortyment z ciuszkami dla dzieci itd. jeden sklep otwart juz ciuchy mlodziezowe ..no zobaczymy co z tą gorą czy to prawda ?? :hyhy:
KNIGHT - |28 Lis 2011|, o 15:27

na dole wszystko juz obsadzone jest, sklep ma nie p. Baran tylko Dzwonnik kiedys razem mialy sklep jeszcze na Starym Osiedlu. co do atmosfery to przynzjae bardzo grobowo tam jest aby patrzec jak zaczna se roszady wsrod pracownikow :)
brylant1985 - |28 Lis 2011|, o 22:48
Temat postu: Obsługa Klienta
powiem tak byłem w stokrotce i wrazenie co do pracowników bezcenne ...

panie od wędlin wredne jak niewiem ,kupowałem wędline to sie przekonałem zero kultury i podejscia do klienta !!

Dajcie spokój niewiem kto takich ludzi zatrudnia,podobnie zreszta jest w stokrotce na kasach !!!

wredne małpy

daniiels - |29 Lis 2011|, o 07:44

KNIGHT napisał/a:
na dole wszystko juz obsadzone jest, sklep ma nie p. Baran tylko Dzwonnik

yy chyba raczej nie (chyba że Dzwonnik to nazwisko panieńskie). Sklepik z ciuszkami dla maluszków ma p.Baran (synowa).

Słuchajcie atmosfery nie zmienimy, wina kierownictwa. Natomiast ktoś zliczył ile miejsc pracy zyskała Poniatowa dzięki Stokrotce?
2 to sklepiki nadole
ok. 5 to na pewno Rossman (lub więcej)
a Stokrotka ?

KNIGHT - |29 Lis 2011|, o 14:11

zgadzam sie z Brylantem, jakas dziwna tam panuje atmosfera, kazdy pracownik chodzi swoimi sciezkami, i w ogole jakos tam tak dziwnie jest. Przytaczana tutaj Biedronka jest duzo lepsza przynajmniej w moim odczuciu.
maka - |3 Gru 2011|, o 17:53

tak czytam, czytam, ploteczki, fakty, a kierowniczkę to chyba zwolnili nie za przeklinanie, a z innego powodu, zresztą na forum jest chyba o niej temat.... zresztą jak było wie ona sama i ten kto ją zwolnił, prawda jest taka, że była kiedys moją kierowniczką, a atmosfera w stokrotce jest jaka jest, bo ona woli być miła dla chłopaków, a w stokrotce nie widziałąm żadnego
maka - |3 Gru 2011|, o 17:59

– Dlatego chcemy im pomóc – mówi Danuta Mróz, była kierowniczka supermarketu. – Sama broniłam załogi i dlatego straciłam stanowisko. Szef rejonu znalazł dwie pracownice, które napisały na mnie donos. To nic, że wcześniej karano je za kradzież. To ja musiałam odejść.

to Twoje słowa Marceli..... http://forum.e-poniatowa....der=asc&start=0

Marceli Szpak - |4 Gru 2011|, o 08:14

Nie moje słowa a mój cytat :) Nie jestem kierowniczką :P
maka - |4 Gru 2011|, o 10:24

Marceli Szpak napisał/a:
Nie moje słowa a mój cytat :) Nie jestem kierowniczką :P

może źle się wyraziłam :P

KNIGHT - |21 Gru 2011|, o 14:49

Co by nie mowic cos sprzedaz w stokrotce kuleje, i to widac, bardzo malo ludzi tam przychodzi, pracownicy nie maja co robic :) teraz przed siwetami troche wiecej towaru jest ale i to nie pomaga. biedronka za to jest oblegana przez ludzi mimo ze jest mniejsza, pewnie to przez ceny, w biedronce sa bardziej konkurencyjne.

Zobaczymy jak to bedzie dalej ale sytuacja wydaje sie naprawde nieciekawa. w ostatnim czasie znalazlem kilka gazetek reklamowych ze stokrotki wlasnie, a mimo to kliemtow nie widac :)

daniiels - |21 Gru 2011|, o 17:40

Słuchaj no -KRYZYS hehe
Ceny robią swoje, na WP ostatnio czytałem ranking chyba 10 najpopularniejszych sieci handlowych i Carefour oraz REAL na przedzie, Biedronka zaraz za nimi, a Stokrotka wogule nie ujęta. Osobiście kupuję tam sporadycznie pojedyncze artykuły których nie ma w innych Poniatowskich sieciach.

PS. Ostatnio to myślałem że coś się stało bo na 4 pracowników było 3 klientów ;)

Marceli Szpak - |21 Gru 2011|, o 19:36

Spokojnie, kawał budynku, w razie czego, jeżeli ktoś z kierownictwa nie zwróci w porę uwagi na problem, otworzą przedszkole albo ciuchland ;)
Adam86 - |22 Gru 2011|, o 12:11

Powinni przystopować z tymi spożywczakami. W Poniatowej brakuję EMPIK'a albo SATURN'a - to by miało miejsce bytu, przynajmniej miał bym gdzie gry na ps3 kupować czy inne bzdety :D Kolejny sklep w którym mogę kupić bułki z wędliną .... dziękuje postoję.
KNIGHT - |22 Gru 2011|, o 14:30

Tak troche to juz nudne sie robi, w takim malym miescie jak nasze chyba troche za duzo jest spozywczakow :) , wiadomo wolny rynek, ale to jak dla mnie lekka przesada, moze trzeba by popatrzec na to z innej strony i poszukac jakiegos ciekawego inwestora, ktory bylby w stanie zapewnic nowe miejsca pracy. Mysle ze to byloby lepsze niz kolenjy sklep.
Marceli Szpak - |22 Gru 2011|, o 20:52

Jeśli chodzi o sklepy to Empik w P-wej nie ma racji bytu, padłby w pół roku :) natomiast jeszcze Lidla brakuje.

Faktycznie czas na prawdziwych przedsiębiorców w P-wej, tylko kto ?

Adam86 - |23 Gru 2011|, o 10:56

Czemu by padł po pół roku ? Myślę ,że by był bardziej oblegany niż stokrotka. Przecież w takim Empiku jest wszystko... książki , filmy , gry , różnego rodzaju pierdoły , nawet głupi prezent byłoby dla kogoś łatwiej kupić. IMO tylko taki EMPIK ma prawo bytu - czyli takie coś czego u nas nie ma. Niech z marketami dadzą sobie już spokój.... Lidla , Carrefour'a , tesco i zapewne wiele innych marketów brakuje - tylko po co nam one ? Chyba tylko po to by zabierać przestrzeń którą można wykorzystać 10 razy lepiej.
KNIGHT - |23 Gru 2011|, o 14:33

zgadzam sie z Adamem86, co do tego ze marnjuej sie cenne i ciekawe lokaloizacje na takie glupie pomysly, po co komu kolejne supermarkety, skoro ludzie nie maja az tyle kasy zeby w nich kupowac. Mam nadzieje ze nie bedzie tak ze jedno centrum handlowe bedzie wykanczac kolejne juz istniejace :) ni i przede wszystkim malych sklepikarzy.
ElCupra - |28 Gru 2011|, o 15:42

Nasza Stokrotka podziela los Stokrotki i Tesco z Opola. "Za mało, żeby żyć, za dużo, żeby umrzeć."
Macie rację, że najbardziej szkoda tego atrakcyjnego terenu. Mógł tam powstać blok mieszkalny, a parter przeznaczyć na pomieszczenia handlowo-usługowe. Chętnie przeniósłbym do takich pomieszczeń te szpetne drewniane budki. Likwidacja tego to jedno z moich marzeń ;)

gotyk1111 - |24 Sty 2012|, o 12:22

ElCupra napisał/a:
Nasza Stokrotka podziela los Stokrotki i Tesco z Opola. "Za mało, żeby żyć, za dużo, żeby umrzeć."
Macie rację, że najbardziej szkoda tego atrakcyjnego terenu. Mógł tam powstać blok mieszkalny, a parter przeznaczyć na pomieszczenia handlowo-usługowe. Chętnie przeniósłbym do takich pomieszczeń te szpetne drewniane budki. Likwidacja tego to jedno z moich marzeń ;)

Twój cytat można zastosować do wszystkich sklepów w Poniatowej i Opolu tylko różne dziwne sprawy z podpisywaniem umów na pismie lub tylko umowe ustną większości sklepów w poniatowej się stosuje albo praca na pół etatu lub mniejsze albo inne śmieciowe umowy nawet w biedronce koleżanka pracuje na 3/4 etatu zaś koleżanka pracuje w stokrotce na cały etat.
skepy typu empik nie ma racji bytu w Poniatowej gdyż 3/4 osób korzystających z niego była by tam tylko na czytelni a jak to jest w empiku juz bardziej przydał by się sklep typu rtv euro agd lub coś w tym stylu bo Avans w Poniatowej a Avans w Opolo u Pana Wosika ma ceny inne na korzysc tego z Opola o tym trzeba pomyślec jest pieknny teren po byłem GS Samopomoc Chłopska w Poniatowej można by otworzyć tam centrum handlowe
ku przemysleniu