Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
KONKURS ŚWIĄTECZNY !?
Autor Wiadomość
Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |25 Gru 2008|, o 16:36   KONKURS ŚWIĄTECZNY !?

Witam
Wpadłem na pomysł na dwa konkursy świąteczne :)
Jeden to konkurs pt. "Moja choinka"
Drugi to konkurs pt. "Świąteczny nastrój"

Jeśli chodzi o pierwszy konkurs to mniej więcej wiadomo o jakie zdjęcie chodzi :)
Jeśli chodzi o drugi to może się na zdjęciu znajdować praktycznie wszystko co związane ze świętami :) Mała podpowiedź: Choinka również, przystrojone ulice, balkony itp itd...

Myślę, że termin nadsyłania zdjęć to z tydzień po nowym roku albo tylko do końca roku :)

3 podstawowe wstępne warunki:
a) zdjęcie musi dotyczyć obszaru Poniatowej
b) najlepiej gdyby było wykonane w tym roku [dla niewtajemniczonych - to jest do sprawdzenia]
c) zdjęcie musi być zrobione przez Was a nie przez np. ciocię Google, zresztą punkt a) już częściowo wyklucza sporą liczbę zamieszczonych tam zdjęć.

Co Wy na to ?? Ja jestem za :) To byłaby jedna z pierwszych naszych wspólnych akcji :)
Tylko mam jeden problem :) Nie wiem jakie nagrody :( Pomóżcie :)
Może na początku ogłoszenie zwycięzców na głównym portalu. W razie gdyby się udało można by też nawiązać kontakt (w razie sporego zainteresowania i poziomu konkursu) z Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej i ewentualnie u nich umieścić prace zwycięzców :)
Piszcie swoje propozycje. Ja uważam, że coś z tego może wyjść :)

Pozdrawiam

CyPeK 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |25 Gru 2008|, o 17:08   

Na pewno dobry pomysł, może parę osób wykaże się swoimi ukrytymi talentami fotograficznymi :) Co do nagrody to nie mam pojęcia. A z tym nawiązaniem kontaktu z Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej to wątpię żeby coś z tego wyszło, no ale zobaczymy. W każdym bądź razie pomysł godny pochwały :)

Pozdro

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |25 Gru 2008|, o 17:12   

CyPeK napisał/a:
A z tym nawiązaniem kontaktu z Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej to wątpię żeby coś z tego wyszło, no ale zobaczymy.

Spokojnie mam wtyki :P Myślę, że sama nazwa Centrum już do czegoś zobowiązuje a na pewno do promocji naszego miasta prawda ? :)
Co do pomysłów to teraz ciężko z funduszami dlatego pomyślmy wspólnie co dać albo jak wypromować zwycięzce bo na pewno jeśli się chce to można wszystko jak to śpiewał słynny LO 27 hehe :P A my się tak łatwo nie poddamy :D
Teraz tylko czekamy na domenkę :)

Kinga 
StaryWyga

Pomogła: 1 raz
Wysłany: |25 Gru 2008|, o 17:22   

jak dla mnie to pomysł fajny :) Co do tego drugiego to może być ciekawy bo niektórzy mają fajne pomysły :)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |25 Gru 2008|, o 17:26   

No to może tylko ten drugi konkurs :) Już nam się sytuacja zaczyna klarować :)

Napierdzielator 
Redaktor

Wysłany: |25 Gru 2008|, o 20:07   

No to może rzeczywiście lepiej tlyko ten drugi konkurs przeprowadzić, bo pierwszy to tak jakby dokładniejsza wytyczna do punktu drugiego, bo jak sam Tylek napisałeś w drugim punkcie również mogą być zdjęcia choinek :)
A co do nagrody to myślę, że wcale nie musi to być jakaś nagroda rzeczowa, żeby znalazło się kilku chętnych. Pomysł z Centrum Promocji Kultury i Turystyki w Poniatowej jest całkiem niezły i myślę, że po rozmowach z odpowiednimi osobami dało by się to załatwić :)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |26 Gru 2008|, o 13:05   

Piszcie dalej propozycje co i jak :)
Ale na razie nie wrzucajcie fotek :)
Zrobimy głosowanie w formie tajnej :) Aby nie było żadnych sugerowań :)

Koluszek 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |27 Gru 2008|, o 05:38   

a jak ja nie jestem na terenie Poniatowej?

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |27 Gru 2008|, o 09:28   

No to nie wiem może warto zrobić ogólnie nie tylko z tego roku zdjęcie. No inaczej nie widzę sensu robienia zdjęć z całej Polski czy Świata. TYLKO PONIATOWA
Przekaż brejdakowi, żeby fote łupną jak nie masz :P a jak nie to po prostu wrzuć na forum fote świąteczną z miejsca gdzie obecnie jesteś i oby nie była to bułeczka :P

[ Dodano: 2008-12-28, 12:52 ]
No dobra wykładam 20zł :P Mówcie co kupić fantastycznego dla laureata Coś takiego co będzie godne nagrody a jednocześnie odpowiadające takim konkursom fotograficznym - wiadomo, że chipsów w Biedronie nie kupie :P Może jakiś kalendarz [z gołymi babami :P - taki dżołk] może coś innego.
Co to za konkurs gdzie nie ma nagrody ? :)
Piszcie bo to dobry konkurs i czas upływa.
Pozdr.

[ Dodano: 2008-12-28, 12:54 ]
A może po prostu zamiast wręczania nagrody może w nagrodę umieścimy na forum i portalu GALERIĘ ZDJĘĆ ZWYCIĘZCY ?? tez dobre :)

PAWEŁ 
StaryWyga

Wysłany: |27 Kwi 2010|, o 21:28   

Marceli proponuję żeby wrócić do tematu za niecały rok. Choinka to dobry pomysł na temat zdjęcia.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |27 Kwi 2010|, o 21:53   

Ok. Pomyślimy :) Fajnie, że odświeżasz jedne z pierwszych wpisów na tym forum :D

PAWEŁ 
StaryWyga

Wysłany: |2 Maj 2010|, o 22:24   

Jest trochę czasu, ale będąc przezornym można zakupić bombki z wyprzedaży. :)

Odpowiedz do tematu