Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marceli Szpak
|20 Maj 2010|, o 22:15
Majówka archeologiczna w Chodliku
Autor Wiadomość
PAWEŁ 
StaryWyga

Wysłany: |20 Maj 2010|, o 21:17   Majówka archeologiczna w Chodliku

Pod koniec maja odbędzie się impreza na którą naprawdę warto pojechać. Więcej informacji w załączonym linku.

http://www.national-geogr...zna-w-chodliku/
Ostatnio zmieniony przez Marceli Szpak |20 Maj 2010|, o 22:15, w całości zmieniany 1 raz  

czarizarth 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |21 Maj 2010|, o 12:09   

Mam zamiar się tam wybrać w tym roku. Może mi ktoś mniej więcej ocenić czy warto czy może jednak nie? Takiego opisu potrzebuje.

PAWEŁ 
StaryWyga

Wysłany: |21 Maj 2010|, o 16:56   

Byłem na tej imprezie rok lub dwa lata temu. Było ciekawie, grupy rekonstrukcyjne formacji wojów słowiańskich, legionistów rzymskich itp. Pokazy techniki walki, pojedynki. Dodatkowo prezentacja życia codziennego. Rzemiosła warsztaty, wykonywane ówcześnie zawody z odtworzeniem realiów epoki. Możliwość wcielenia się w garncarza, tkacza itp. Wymieniać i opowiadać można dość długo jeszcze. Ale podsumowując to dobra lekcja historii, którą można dotknąć powąchać jednym słowem odebrać wszystkimi zmysłami. Polecam bo słyszałem że w tym roku ma być więcej atrakcji.

sasza 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |29 Maj 2010|, o 10:00   

Impreza przeniesiona na termin 10-12 czerwca.
http://www.karczmiska.lub...id=103&Itemid=1

PAWEŁ 
StaryWyga

Wysłany: |29 Maj 2010|, o 10:28   

Chociaż termin mi trochę nie pasuje to jest to jednak dobra wiadomość, liczyłem się z możliwością odwołania tej ciekawej imprezy.

Odpowiedz do tematu