Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marceli Szpak
|31 Maj 2009|, o 10:40
RadioPoniatowa już nadaje !!!
Autor Wiadomość
Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |26 Mar 2009|, o 17:48   RadioPoniatowa już nadaje !!!

RUSZA INTERNETOWE RADIO PONIATOWA !!!
Z inicjatywy portalu e-Poniatowa.pl powstało Internetowe Radio naszego miasta RadioPoniatowa.unl.pl. Proszę nam wybaczyć jakość i czas nadawania. Początki są trudne ale wszystko jest do zrobienia. Obecnie RadioPoniatowa.unl.pl liczy osób nadających dla Was muzykę w sieci i cały czas ta liczba osób chcących się sprawdzić w roli DJ'a. Jak na ten moment redakcja RadioPoniatowa nie ustaliła godzin transmisji jednakże zobligowała się do informowania każdego dnia na stronie radia.
Już wkrótce powstaną audycje tematyczne a w dalszych planach mamy zamiar nadawać codziennie lub raz na tydzień wiadomości z miasta i okolic. Tak naprawdę wszystko zależy od Was drodzy słuchacze – czy zaufacie RadioPoniatowa i będziecie na bieżąco śledzić losy rozgłośni. Wszak radio jest dla Was a nie dla samych prezenterów.
RadioPoniatowa.unl.pl wkrótce zmieni swój adres o czym Was poinformujemy.
Są przyjemne strony słuchania w sieci radia ale są też te mniej przyjemne. Jak zapewne wiecie z nadawaniem muzyki w sieci wiążą się różnego rodzaju opłaty i tak np. ZAiKS inkasuje od takiej przyjemności 100zł, gdy Radio słucha jednocześnie 50 osób. Gdy słucha więcej koszty te wzrastają i tak dalej, dlatego też potrzebujemy małego wsparcia finansowego naszych dobrych słuchaczy. Koszty nie są wielkie jednakże nie jest to jedyna nasza inicjatywa wymagająca wyłożenia własnych funduszy dlatego też jeżeli ktoś z Was chciałby wesprzeć nas w tym co robimy dla naszego miasta prosimy o kontakt pod adresem e-mail: eponiatowa@wp.pl bądź pod numerem GG: 9417685 lub9417685

Zapraszamy i życzymy miłego słuchania !!!
www.RadioPoniatowa.unl.pl !!!

P I E T R Z Y K 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |5 Sty 2012|, o 19:25   

Jako prezenter i bywalec radyjek internetowych jestem ciekaw co się stało z poniatowskim radiem ?
ostatnie posty sa z 2009 roku wiec mineło 3 lata...że ja dopiero teraz to zauważyłem :oczami:
Opłaty licencyjne ? opłaty za serwer? brak opiekuna stronki? brak prezenterów? zbyt duza liczba słuchaczy :D ?
ogólnie czekam na odpowiedź jeśli nie tu to na priv. Chciałbym wiedzieć co was zatrzymało bo wydaje mi się że w tak dużym mieście radio internetowe miałoby swoich słuchaczy.

PS. Jeśli jesteś zainteresowany jakimiś podpowiedziami ogólnie co do "radia" chętnie odpowiem i podpowiem no i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem oczywiście w zamian za twoja wiedzę, bo jako prezenter uczysz się cały czas :)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |5 Sty 2012|, o 19:41   

W skrócie napiszę Ci tak, że zanim radio powstało już upadło ;)
Jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem takiego radia chętnie wesprę na stronie :)

P I E T R Z Y K 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |6 Sty 2012|, o 14:40   

hmmm... nie myślałem ze to aż tak było.. szybko :] temat postu "radio poniatowa juz nadaje" mnie zmylił :hyhy:
Dziękuję za propozycję :zawstydzony: Jednak do prowadzenia takiego radia potrzeba troszkę czasu, którego aktualnie mi brakuje. Na swoja pasję często nie znajduję czasu. Więc sam nie ogarnę ;) Chociaż bywało i tak - możliwości jest wiele.
Tylko myślałem że wiecej osób się odezwie w tym temacie :cool:

Reaktywacja Radio Poniatowa ? Co myślą na ten temat forumowicze ?

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |6 Sty 2012|, o 19:33   

Jak by się znaleźli odpowiedni ludzie do prowadzenia radia to czemu nie :]
Sam bym chętnie słuchał różnych audycji o naszym miasteczku :P

daniiels 
StaryWyga

Wysłany: |7 Sty 2012|, o 00:53   

Inicjatywa była i chętni byli... baaa nawet była wymiana wiadomości na prv ;)
ale tak jak Marcel napisał - temat szybko się wypalił, głownie z powodu braku "kadry". Wszyscy mają podobnie do Ciebie (P I E T R Z Y K) mało czasu na prywatne pasje... ale co do słuchaczy myślę że ludzi by nie brakowało. Jeśli ktoś się podejmie to ile będę mógł to pomogę :]

P I E T R Z Y K 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |9 Sty 2012|, o 15:38   

powiedzmy na początek:
umieszczenie playera na stronie forum - Marceli Szpak
prezenter jak rozumiem :D - daniiels ?
+ ja :cool:
pierwszy słuchacz - Sharp
...damy radę ?

mało nas, mało nas do pieczenia chleba..... :hyhy:

Mały 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |10 Sty 2012|, o 11:16   

Ja również moge użyczyc swojego czasu. Podobno mam radiowy głos :D

roberto 
MałoPostowiec

Wysłany: |10 Sty 2012|, o 15:20   

Sharp napisał/a:
Jak by się znaleźli odpowiedni ludzie do prowadzenia radia to czemu nie :]
Sam bym chętnie słuchał różnych audycji o naszym miasteczku :P

Też z chęcią bym posłuchał poniatowskiego radia :P Uważam że to dobry pomysł z ponownym uruchomieniem radia :)

dsk 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |24 Sty 2012|, o 21:46   

ZAiKS...stac was na to?

P I E T R Z Y K 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |25 Sty 2012|, o 18:14   powoli ale do celu :)

dsk napisał/a:
ZAiKS...stac was na to?

Czegos w tym pytaniu nie rozumiem :zdegustowany:

Czy gdyby odpowiedź była : tak stać nas - to co wtedy ?
A gdyby odpowiedź była: nie, nie stać nas?
Z ciekawością czekam na Twoją odpowiedź. Rozwiń trochę to pytanie, bo nie chcę nic sugerować. Doceniam to pytanie i nie jestem złośliwy :)

Forumowicze też niech piszą :) Czekam na kolejne pytania, bądź sugestie jakiego rodzaju miałoby być to radio.

PS. Przy okazji proszę, tych którzy zaoferowali swą pomoc (Marceli,daniiels,Mały) bądź chcą jakkolwiek pomóc, o kontakt mailowy na adres pietrzyku@o2.pl (w mailu prosze o wpisanie swojego nicku z forum e-poniatowa bym wiedział do kogo piszę)
Mogę powiedzieć tyle że będzie zorganizowane spotkanie informacyjno-dyskusyjne(skype lub coś podobnego), na którym ustalimy co, jak, i z czym to się je. Jeśli mam z czegoś zrezygnować(a przy takim zainteresowaniu na to wygląda) to przynajmniej chcę wiedzieć że zrobiłem tyle ile się da :)

daniiels 
StaryWyga

Wysłany: |26 Sty 2012|, o 19:29   

Wcześniej był poruszany temat opłat i krótko mówiąc to był gwóźdź do trumny (a na pewno do ugaszenia zapału). Czy coś się zmieniło. Możesz tak w 2 zdaniach powiedzieć jakie minimalne wymagania należy spełnić od strony prawnej?

P I E T R Z Y K 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |26 Sty 2012|, o 22:29   

Od strony prawnej wygląda to tak... że każdy może wejść na stronę ZAiKS czy STO-ART i zobaczyć jakie ceny są i za co. Samo radio które by funkcjonowało.. no właśnie... wszystko zależy od formy radia, a to jest do ustalenia przede wszystkim z Marcelim i Tobą (ps. dzięki za maila)
Czekam na kolejne zgłoszenia mailowe i na spotkaniu powiem jakie są możliwości. Troszkę w tym siedzę i wiem z czym to się je, bądź jak można to ugryźć że tak powiem inaczej ;)

P I E T R Z Y K 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |22 Lut 2013|, o 08:37   minął rok... odświeżam temat

Witam, osoby chętne do odświeżenia tematu i zainteresowane zaangażowaniem się w działanie takiego radia proszone są o kontakt na priv. Zgłoszenia do 1 marca 2013 roku.

Jeśli znajdą się chętne osoby lub osoba zrobimy małe spotkanie. Piszcie na priv.

Pytania jakie się wam rodzą w głowach niech nie czekają w waszych głowach tylko niech się wyleją w tym wątku :)
Ostatnio zmieniony przez Marceli Szpak |25 Lut 2013|, o 21:36, w całości zmieniany 1 raz  

FroGer 
MałoPostowiec

Wysłany: |23 Lut 2013|, o 09:42   

Ja już napisałem PIETRZYKOWI co i jak z tym radiem. Możemy spróbować jeszcze raz uruchomić to radio. Serwery nie są drogie , na 100 osób miesięczna opłata to 9zł. Autopilot też nie jest drogi ;) Najgorzej z umową ZAIKS, ale mam nadzieję że damy radę.

Odpowiedz do tematu