Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Tidude
|26 Gru 2008|, o 20:55
III lIga: Marek Baranowski wkrótce wzmocni Avię Świdnik?
Autor Wiadomość
Tidude 
Prezes

Wysłany: |26 Gru 2008|, o 20:48   III lIga: Marek Baranowski wkrótce wzmocni Avię Świdnik?

III lIga: Marek Baranowski wkrótce wzmocni Avię Świdnik?

Wszystko wskazywało na to, że trener Wiesław Kołodziej od nowego roku będzie miał do dyspozycji dwóch nowych bramkarzy.

Głównymi kandydatami do miejsca między słupkami Avii byli Marek Baranowski z Hetmana Zamość i Kamil Styżej ze Stali Poniatowa. Jednak dziś bliżej przeprowadzki do Świdnika jest już tylko popularnemu "Bebe”.

- Rozmawiałem z trenerem Grzegorzem Komorem i wygląda na to, że Styżej pozostanie w Poniatowej. Trener Stali widzi go w swoim zespole. Dlatego w najbliższym czasie spotkamy się z Baranowskim i mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia. Chcielibyśmy porozmawiać jeszcze przed świętami, może nawet zawodnik przyjedzie do klubu w wigilię rano - zdradza Wiesław Kołodziej.

Baranowski będzie mógł oficjalnie podpisać kontrakt w Świdniku dopiero po 5 stycznia, po walnym zebraniu w Hetmanie. - Już nie raz mówiłem, że chcę się przenieść do Avii. Jednak, podobnie jak Marek Piotrowicz, wciąż mam ważną umowę z zamojskim klubem, i to aż do 2010 roku. Mimo to mam nadzieję, że działacze nie będą nas już dłużej blokować, bo sprawa ciągle się przeciąga, a my w efekcie możemy zostać na lodzie - mówi Marek Baranowski.

W Avii zanosi się tez na inne ruchy kadrowe. Ostatnio chęć odejścia z zespołu zgłosił Adam Onkiewicz i jeżeli znajdzie nowy klub, to "żółto-niebiescy” nie będą mu robili problemów ze zmianą pracodawcy. Kierunek na Poniatową może też e obrać Sylwester Cyranowski. Do niedawna ten obrońca przebywał we Włoszech, ale teraz zamierza wrócić do gry.

- Cyranowski jest jeszcze młodzieżowcem, a tacy zawodnicy potrzebni są w Poniatowej. Jemu również nie mamy zamiaru przeszkadzać w odejściu. Jeżeli tylko ma szansę pograć gdzieś indziej, to niech z niej skorzysta. Może dostaniemy kogoś w zamian? - zastanawia się opiekun świdniczan.

Świdniczanie nie tracą nadziei, że w odwrotnym kierunku podąży duet: Tomasz Czępiński i Bartłomiej Mazurek. Trener Kołodziej interesuje się też trzecim graczem Stali - Tomaszem Wójcikiem. W odwodzie pozostają również dwaj młodzi gracze Orła Ząbkowice Śląskie, którzy w styczniu mają się zjawić na testach. Ponadto Avia z uwagą czeka na rozwój sytuacji w Motorze Lublin, Górniku Łęczna i Orlętach Spomlek Radzyń Podlaski.

źródło: dziennikwschodni.pl

Odpowiedz do tematu