Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marceli Szpak
|31 Maj 2009|, o 10:40
Many o kawałku Nie-legalny
Autor Wiadomość
Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |20 Mar 2009|, o 22:40   Many o kawałku Nie-legalny

Jak powstał Twój najnowszy kawałek ?
Powstał tak samo jak wszystkie inne kawałki, schemat jest prosty: wybieramy bit, wybieramy temat, piszemy tekst i nagrywamy wokale. Potem mastering i numer gotowy.

O czym jest kawałek „Nie-legalny” ?
Któregoś pięknego dnia doszedłem do wniosku że hip hop, tak jak każdy rodzaj muzyki to narkotyk, im dłużej nagrywasz tym bardziej chcesz to robić, wkręca cie to coraz bardziej, a muzyka którą robisz daje ci moc do działania. Numer "Nie-Legalny" właśnie o tym jest porównuje w nim rap do jointa, bo muzyka jest naturalnym dragiem który daje kopa niczym dobry sqn. "Track jak bat qmasz brat".

Kiedy został spisany na kartkę ?
Został zapisany tego samego dnia, w którym narodził się patent na ten kawałek. 2 x 16 wersów na bit dr dre, ale zrobiłem rmx na swoim bicie które bardziej przypadł mi do gustu.

Co słychać u PSP ?
Każdy zajął się robieniem swoich solowych projektów z tego co wiem to Domel miał robić jakiś mixtape na bitach Fafena, Dc robi Solo, a oprócz tego wychodzi dużo "luźnych" kawałków które idą w eter m.in. "PNU-Stać nas" , "Many & Iwan- Swoje widziałem", "Many & Iwan-Każdy by chciał" no i wyżej wymieniony kawałek "Many-Nie-legalny". Miałem dochować tajemnicy ale już niedługo wypuszczamy z Iwanem kawałek promujący naszą płytę. czekajcie bo warto.

Kiedy możemy spodziewać się nowych nagrań ?
Jak już powiedziałem niedługo kawałek promujący płytę moją i Iwana, sama płyta wyjdzie gdzieś koło wakacji, może wcześniej może później, zobaczymy... Dc też szykuje jakiś krążek z tego co wiem więc póki co zanosi się na cisze, bo każdy zbiera materiał, ale będzie to cisza przed burzą. Mnie można będzie też usłyszeć na płytce Kaszy na która czekam z niecierpliwością.

Kiedy jakiś koncert w Poniatowej ?
Oby jak najszybciej. Dziś dostałem nie oficjalną wiadomość co do koncertu ale nie jest to jeszcze potwierdzone więc nie udzielam się w tej kwestii, ale na pewno jakaś skreczosobota się niebawem odbędzie. Big UP.

Redakcja e-Poniatowa.pl

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |21 Mar 2009|, o 09:07   

Jak dla mnie drugi po Osiedla Styl kawałek w naszym mieście :D
Gratulacje !!!

Muzyka na streemo.pl - manyPSP

Odpowiedz do tematu