Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marceli Szpak
|31 Maj 2009|, o 11:40
Nowe RadioPoniatowa w sieci
Autor Wiadomość
Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |13 Gru 2009|, o 21:25   

Nie wiem czy zainteresowani jeszcze zaglądają tak często :)
Pomysł z FM dobry - ja myślałem kiedyś na skrótem wiadomości z okolic np. w niedzielę no i ogólnie kanały tematyczne kilka godzin dziennie, żeby każdy był zadowolony ale wtedy już naprawdę przydałoby się sporo wolnego czasu, żeby to ogarnąć ;)

daniiels 
StaryWyga

Wysłany: |13 Gru 2009|, o 21:29   

Ale swoja drogą Marceli, jest w / z Poniatowej wielu studentów / studentek dziennikarstwa, dla których pomoc w takim temacie na pewno była by nie lada gratką przed podjęciem prawdziwej pracy.
Wszystko zależy od tych 5-6 osób które na początku zorganizują kwestię techniczną.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |13 Gru 2009|, o 21:35   

...i poświęcą czas na emisję. Ze świeczką takich w PWA szukać niestety :) Najlepszy przykład e-Poniatowa.pl, gdzie całość ciągnie TYLKO jedna osoba.

P.S.
Postaram się pogadać z osobą, która kiedyś chciała zakładać radio może się jeszcze raz skusi :)

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |13 Gru 2009|, o 22:29   

Jakby się udało to by było super :]
Tylko żeby im się nie odechciało robić FM...ja się na tym nie znam ale bym był stałym słuchaczem;)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |13 Gru 2009|, o 22:41   

Słuchaczy to tak jak z czytelnikami w Poniatowej nie brakuje :P

P.S.
Trwają próby reanimacji w tym momencie daniiels ;)

daniiels 
StaryWyga

Wysłany: |14 Gru 2009|, o 09:07   

Marceli Szpak napisał/a:
Trwają próby reanimacji w tym momencie daniiels ;)

Super -jak by co to służę pomocą.

Wczoraj poczytałem o koncesjach i licencjach -powiem Wam że min. kasa za prawa autorskie i pasmo FM to ok 17000zł (a może i kilka stówek więcej) bo płaci się za każdego ewentualnego słuchacza w zasięgo nadawania + dodatkowe opłaty (sprzęt itp). Ale z 2 strony gdyby z czasem wejść na FM nawet z zasięgiem 5km to chętnych na reklamę (sponsoring) w naszym mieście by znalazł.
Czas na pomysły dobry, bo w lecie radia na działkach aż dudnią ;)

Jestem dobrej myśli.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |14 Gru 2009|, o 10:26   

Na razie będzie to radio w sieci :)
Co do koncesji to również w sieci płaci się jakieś grosze w zależności od liczby słuchaczy :)

Nie ukrywam, że przyda się każda pomocna dłoń bo wiadomo, że nie każdy jest w stanie spędzić przed radiem całego dnia dlatego można też zrobić różne audycje tematyczne np. jeden woli hip hop to będzie puszczał w dziale hip hop o jednej godzinie a drugi puści rok po pierwszym :)

Wszystkich chętnych proszę o PW do użytkownika: FroGer lub do mnie ;)

P.S.
daniiels PW ;)

FroGer 
MałoPostowiec

Wysłany: |21 Gru 2009|, o 17:40   

Praktycznie wszystko już jest. Prócz dwóch najważniejszych rzeczy. Mowa tutaj o serwerze oraz licencji. Serwer na 50 osób o jakości 48kbps wraz z autopilotem 2GB kosztuje miesięcznie 21zł. Gorzej właśnie z licencją. Za licencję wychodzi 150zł miesięcznie, ale myślę że jak by już był serwer powstały by "jingle" z reklamami firm które wspomagały by nasze radyjko :)

Odpowiedz do tematu