Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Napadli trenerkę fitness. Jednemu złamała nos, drugi stracił
Autor Wiadomość
orol 
Moderator

Wysłany: |4 Lut 2010|, o 13:31   Napadli trenerkę fitness. Jednemu złamała nos, drugi stracił

Dwóch młodych mężczyzn dzisiejszej nocy napadło na 24-letnią kobietę. Okradli ją, ale z napadu nie wyszli bez szwanku. Dziewczyna okazała się bardzo wysportowaną trenerką fitness.

Tuż przed północą na al. Królewskich w Puławach do 24-letniej kobiety podeszło dwóch młodych mężczyzn.

– Wracałam ze spotkania, kiedy ci dwaj mnie zaczepili – mówi kobieta. – Chcieli wyrwać mi torebkę, ale im się nie udało. Przewrócili mnie i trzymając za rękę usiłowali wyrwać telefon. Zaczęliśmy się szarpać i jeden z nich oberwał w nos. Zdołali uciec, ale miałam drugi telefon, z którego zadzwoniłam na policje – dodaje.

– W teren zostały wysłane patrole policji – mówi Marcin Koper, rzecznik puławskiej policji.

Kilka minut później policjanci na ul. Centralnej namierzyli dwóch młodych mężczyzn. Rysopisy, które przekazała mundurowym pokrzywdzona kobieta idealnie do nich pasowały. Faktycznie jeden z nich był bez czapki, a drugi miał zakrwawiony nos.

Zatrzymani to 16-letni Jan Ś., oraz 20-letni Mateusz K. Obaj są mieszkańcami Puław. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Pełnoletni trafił do policyjnego aresztu, grozi mu do 12 lat więzienia. 16-latek odpowie przed sądem dla nieletnich.

Napastnicy bardzo źle trafili, ponieważ napadnięta przez nich 24-latka ćwiczy na siłowni i jest trenerem fitness. Kobieta doskonale wie, w jaki sposób przeciwstawić się napastnikowi.

– Jeden z nich będzie miał pamiątkę na całe życie. Ma złamany nos – mówi napadnięta kobieta.

źródło:
dziennikwschodni.pl

Lekko mówiąc chłopakom nie poszło :rotfl:
4. Moderator nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach.
5. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę.
6. Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli.
7. Moderator nie wykłóca się - moderator szkoli forumowiczów.
8. Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumowiczów.
9. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
10. Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

pikaczu 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |4 Lut 2010|, o 13:42   

heh te puławiaki to talenty :)

daniiels 
StaryWyga

Wysłany: |5 Lut 2010|, o 09:00   

orol napisał/a:
Lekko mówiąc chłopakom nie poszło :rotfl:

Hehe no nie poszło -porażka na całej linii hehe
Brawa dla dziewczyny!

Odpowiedz do tematu