Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
II Liga: W kadrze Stali Poniatowa na razie tylko ubytki
Autor Wiadomość
Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |30 Gru 2008|, o 20:41   II Liga: W kadrze Stali Poniatowa na razie tylko ubytki

II Liga: W kadrze Stali Poniatowa na razie tylko ubytki

Stal Poniatowa po rundzie jesiennej zajmuje ostatnią lokatę, z dorobkiem zaledwie 10 "oczek”.

Strata do bezpiecznego 14 miejsca wynosi aż 14 punktów, a więc utrzymanie będzie graniczyło z cudem. Mimo to ekipa Grzegorza Komora nie wzmocniła się dotąd ani jednym piłkarzem. Za to z klubu odeszło już sześciu graczy.

Jak to się mówi: dopóki w piłka w grze, to zawsze jest szansa na utrzymanie. Ważne także, żebyśmy nie byli na wiosnę chłopcami do bicia. Myślę, że przy kilku udanych transferach będziemy w stanie powalczyć - ocenia trener Komor.

Mało konkretów o wzmocnieniach, za to więcej po stronie strat. W rubryce "odeszli” Stal może już zapisać: Mateusza Butkiewicza, Jakuba Woropajewa, Dariusza Osucha, Huberta Lipczyńskiego i Karola Struga. A najnowszym ubytkiem w kadrze poniatowian jest golkiper Kamil Styżej, z którym rozwiązano umowę. Najprawdopodobniej 23-letni bramkarz zakotwiczy teraz w Świdniku, bo przeprowadził już rozmowy z przedstawicielami Avii. Sprawa powinna się jednak wyjaśnić na początku stycznia.

- Nie przewiduję już dalszych osłabień zespołu. Teraz skupimy się na pozyskaniu kilku nowych graczy. Interesują nas głównie młodzi zawodnicy. Nie stać nas na transfery spoza regionu, więc musimy szukać u nas. Jestem już po słowie z kilkoma chłopakami, ale jeszcze za wcześnie, żeby mówić o konkretach - podkreśla Komor. Jednak już od dłuższego czasu w kręgu zainteresowań ostatniej ekipy drugiej ligi znajduje się Piotr Wilawer. Ostatnio pojawiło się też nazwisko wracającego z Włoch Sylwestra Cyranowskiego.

Chęci zmiany pracodawcy nadal nie ukrywa jednak Tomasz Wójcik. Doświadczony piłkarz również jest już po rozmowach z działaczami trzecioligowca ze Świdnika - Jestem zdecydowany na przeprowadzkę. Avia również jest zainteresowana moimi usługami. Pozostaje kwestia Stali, bo trener Komor powtarza, że chciałby, abym został w Poniatowej. Może dojdzie do jakiejś wymiany między klubami? - zastanawia się Wójcik.

Taka wymiana rzeczywiście byłaby możliwa, ale Stal za Wójcika zażyczyła sobie podobno Cyranowskiego i Damiana Rusieckiego. Wątpliwe, żeby drużyna Wiesława Kołodzieja przystała na taką transakcję.

Nowy i ciekawy pomysł na próbę uratowania drugiej ligi dla Poniatowej ma jeszcze prezes Stali Andrzej Makolągwa. Otóż chciałby on nawiązać współpracę z dwoma klubami - ponoć ekstraklasy, w których "żółto-niebiescy” mogliby znaleźć wzmocnienia. Szef klubu nie chciał jednak zdradzić szczegółów.

Dziennik Wschodni

DW napisał/a:
Nowy i ciekawy pomysł na próbę uratowania drugiej ligi dla Poniatowej ma jeszcze prezes Stali Andrzej Makolągwa. Otóż chciałby on nawiązać współpracę z dwoma klubami - ponoć ekstraklasy, w których "żółto-niebiescy” mogliby znaleźć wzmocnienia. Szef klubu nie chciał jednak zdradzić szczegółów.

No no tym tekstem mnie poważnie zaskoczono :D Ciekawe czy to tylko nie kolejne dywagacje i pogłoski :(

Napierdzielator 
Redaktor

Wysłany: |30 Gru 2008|, o 20:46   

Tylek napisał/a:
DW napisał/a:

No no tym tekstem mnie poważnie zaskoczono :D Ciekawe czy to tylko nie kolejne dywagacje i pogłoski :(

Ja również jestem tym zaskoczony, ale nie jestem co do tego do końca przekonany i pewnie to jest kolejna plotka, tak jak z tymi "wielkimi" sponsorami, którzy mieli wspomóc nasz klub. Ale mimo wszystko wierzę w prezesa :)

CyPeK 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |30 Gru 2008|, o 21:46   

Tylek napisał/a:

Ciekawe, lecz raczej nie realne. Nie wyobrażam sobie jakie to miały być wzmocnienia. Jeżeli już to zawodnicy z rezerw tych klubów, bo raczej Stali nie stać na pierwszoligowego zawodnika. Ogólnie trochę denerwuje mnie sytuacja w klubie bo na razie tylko słyszymy o tym kto odszedł albo ma odejść, a o konkretnych wzmocnieniach cisza. Ale miejmy nadzieje, że zarząd dobrze wykorzysta ten czas i kupi kogoś kto pociągnie ten "pociąg" :)

Piotr 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |4 Sty 2009|, o 19:31   

Tylek napisał/a:

Nierealne. Znaczy realne, ale w faktycznym stanie jest to tzw. lanie byłe jakich słów, których nie stanął się ciałem i nie zamieszkają między nami. Ludzie zapamiętają to przez 2 tygodnie, a następnie uleci z głowy. Prezes będzie się cieszył, że uzupełnił jakaś lukę, pogrubił otoczkę na naprawdę ważne sprawy, a dziennikarze biorą to co się daje, bo w końcu mają z tego chleb.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |4 Sty 2009|, o 19:38   

Piotr napisał/a:
Tylek napisał/a:

Nierealne. Znaczy realne, ale w faktycznym stanie jest to tzw. lanie byłe jakich słów, których nie stanął się ciałem i nie zamieszkają między nami. Ludzie zapamiętają to przez 2 tygodnie, a następnie uleci z głowy. Prezes będzie się cieszył, że uzupełnił jakaś lukę, pogrubił otoczkę na naprawdę ważne sprawy, a dziennikarze biorą to co się daje, bo w końcu mają z tego chleb.

Ja Ci mogę obiecać, że nie zapomnę :)
Koniec z kłamstwami - ktoś musi odpowiadać za swoje słowa zwłaszcza jak się reprezentuje taką firmę jak Stal !!!
Ufaliśmy poprzednikom i jak pokazało, życie za część tych obietnic ktoś powinien odpowiedzieć.
Teraz nie ma przeproś.
Społeczeństwo Poniatowej nie jest takie głupie i naiwne jak to się niektórym wydaje !!!

Odpowiedz do tematu