Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajerwerki na ulicy 1-go Maja 11 - POKAZ

Czy podobał Ci się pokaz?
TAK
60%
 60%  [ 6 ]
NIE
40%
 40%  [ 4 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |2 Sty 2012|, o 11:28   Fajerwerki na ulicy 1-go Maja 11 - POKAZ

Chciałem pokazać wam jaki odwaliłem pokaz w tym roku na 1-go Maja, jeśli ktoś oglądał i chciał by wiedzieć któż to taki strzelał, to mówię, przyznaje się bez bicia, że to ja! :)

Screen zestawu przed złożeniem:
http://i.imgur.com/xsMAP.jpg

Jeśli nie widzieliście to zapraszam do oglądania:
http://www.youtube.com/us...deo-mustangbase

Od razu napisze z czego waliłem:
http://fireworks.net.pl/t...werki-20112012/
Jest tam podana cena pokazu który sam zmontowałem oraz z czego był odpalany.
Tak duży pokaz robiłem pierwszy raz i nie wszystko wypaliło, no ale... możecie komentować. :)

daniiels 
StaryWyga

Wysłany: |2 Sty 2012|, o 18:10   

No i niech panowie Słowik oraz Wójcik się zawstydzą. Gratuluje pomysłu i chęci inwestycji :padam:

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |2 Sty 2012|, o 19:27   

Pięknie :) Gratuluje, szkoda, że nie było mnie z PWA, miałbym piękny widok z okna :)
Może za rok dasz znać wcześniej to się zrobi osiedlową składkę ;)

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |2 Sty 2012|, o 21:39   

Dzięki,

Serio, nie ma co, podobno ludzie się patrzyli tylko na mój pokaz a nie na słowika :D
Jak szedłem 20 min przed 00:00 to ludzie biegli tutaj za mną bo widzieli ile tego niosę. :P

Dałem takiego czadu w tym roku, że głowa mała. :) Jak dobrze pójdzie to w następnym robię pokaz za 1tyś zł :)
Efekty były cudne, na filmiku tego może nie widać ale na Live to było COŚ! :D Końcówka tak waliła, że mało co a zabrakło by miejsca na osiedlu, może z pół metra od bloków aby waliło, aż się wydygałem trochę... no ale wszystko się udało i było cudnie. :P :P :D

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |8 Lis 2012|, o 11:04   Fajerwerki na ul. 1-go maja 11 - Pokaz - 2012/2013

Chciałem napisać, że w tym roku również będę strzelał na 1-go Maja, jeśli chce ktoś pooglądać to zapraszam. :)
Będę pisał czy gdzie i o której dokładnie będę tam to wszystko ustawiał. Może zdarzyć się, że jeśli będzie kiepska atmosfera to odpuszczę pokaz w tym roku i dam za rok jeszcze większy.

Jednak szczerze wątpię w to aby się nie odbył. ;)

Pokaz będzie większy niż rok temu, tamten w 2011 był za 680 zł natomiast ten za ponad 1000zł więc można spodziewać się ostrego siekania. :]

Wyrzutnie już zamówiłem w 3 sklepach, niektóre fajerwerki po znajomości dostałem gratis ;P np. takie Shellki 2' do moździerza, które przykryją całe osiedle! ;) Moździerzy 2' calowych będzie w tym roku aż 5 wiec będzie ostro. :)

To tyle, jak coś to odezwę się jeszcze tutaj. :)

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |9 Lis 2012|, o 12:04   

Zmieniłem kanał na youtube, jeśli chce ktoś zobaczyć fajerwerki z poprzedniego roku to zapraszam tutaj: http://www.youtube.com/rixihop

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |9 Lis 2012|, o 12:10   

Moja strona na forum fireworks.net.pl gdzie znajdują się wszystkie dane dotyczące ilości fajerwerków, rodzaju jak i zdjęcia, filmiki oraz plany. Aktualizacje będą przeprowadzane gdy coś dokupię lub zrobię zdjęcia.

Link: http://fireworks.net.pl/t...13-zakupy-stuff

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |9 Lis 2012|, o 17:14   

Prośba o niezakładanie nowych tematów.

czarizarth 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |15 Lis 2012|, o 13:42   

świetna ilość materiałów. frekwencję bedziesz miał na pewno :)

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |18 Lis 2012|, o 14:51   

Dzięki :)
Jeszcze dojdzie do tego wszystkiego wyrzutnia Achilles JW418 (100 shot) + zastanawiam się nad jeszcze jedną wyrzutnią 120 strzałową (Golden Beach), taką jak miałem w tamtym roku. Jeśli kupie ją to pozamiatane nikt mnie w PW nie przebije w tego Sylwka. :]

Kumpel łatwi mi jeszcze z 10 rur do szelek 2', wiec będzie co oglądać.
Teraz muszę aby przygotować spoko pokaz, obliczyć wszystko, połączyć itd. itp., wiec trochę roboty mnie jeszcze czeka. :)

Doszło też trochę innych bajerów, wszystko wypisane jest tutaj: http://fireworks.net.pl/t...3-zakupy-stuff/

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |18 Lis 2012|, o 16:10   

Tak się zastanawiam czy Ty czasem przy takiej ilości i publicznym ogłaszaniu nie potrzebujesz jakiegoś pozwolenia na taki pokaz. Pytam czysto teoretycznie - nie wiem jak to wygląda ale może warto to sprawdzić, żyjemy w dziwnym kraju, dlatego samo tłumaczenie, że w Sylwestra nie ma zakazu pirotechniki może nie wystarczyć ;)

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |18 Lis 2012|, o 16:59   

Sylwester to sylwester, nie robię pokazu WP (wymaga pozwolenia) tylko NWP (Nie wymaga pozwolenia), a to że mam dużo fajerwerków to tylko moja sprawa, stać mnie to mam.
Jeśli każdy musiał by mieć pozwolenie to nie było by petard z naklejkami NWP a na dodatek burmistrz miasta musiała by zajmować się dzieciakami z petardami na draskę i wydawać im pozwolenia. :)

..i tak wystarczy samo tłumaczenie że jest sylwester, jeden z dni dopuszczonych PRAWNIE do odpalania publicznego fajerwerków. Jest jeszcze Nowy Rok, 1 Stycznia gdzie można strzelać.

Zresztą zapytam z czystej ciekawości wujka który zasiada w radzie w urzędzie miasta aby się zapytał co i jak.

Poza tym nie robię Imprezy masowej, tylko piszę, że będę strzelał sobie petardami w Sylwestra, jak wszyscy dookoła.
Chcesz, przyjdź, nie chcesz, nie przychodź. :)
Powtórzę jeszcze raz petardy NWP, można odpalać mając 18+ lat bez żadnych zezwoleń.

Masz racje dziwny jest ten nasz kraj, w tamtym roku też dostałem opierdziel (w sylwestra), że strzelam sobie przed 24... kurde ludzie to są stuknięci czasami. Jest dozwolone to strzelam i proszę się zamknąć albo dzwonić na policję która i tak mi nic nie może zrobić poza upomnieniem słownym.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |18 Lis 2012|, o 20:25   

Rixi napisał/a:
Poza tym nie robię Imprezy masowej, tylko piszę, że będę strzelał sobie petardami w Sylwestra, jak wszyscy dookoła.
Chcesz, przyjdź, nie chcesz, nie przychodź.

No właśnie informując i zachęcając do przyjścia na pokaz niejako organizujesz COŚ i tego się trochę obawiam ;)

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |22 Lis 2012|, o 13:36   

Nie organizuje "Czegoś" :)
Poczytaj ustawę o Imprezach Masowych :)
Ja kończyłem szkołę ochroniarską i wiem co nieco o przepisach i zabezpieczeniu imprez masowych oraz co znaczy" Impreza Masowa" i kiedy należy o takowej mówić.

Nowy filmik z zestawi z TF, BF, Maxsem - ale to jeszcze nie wszystko. :)
http://www.youtube.com/wa...4g&feature=plcp

mariusz 
MałoPostowiec

Wysłany: |23 Lis 2012|, o 08:42   ...

się czepili chłopaka...
robi coś fajnego...
to mu głowe głupotami trują. ...
w sumie taki kraj

Odpowiedz do tematu