Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajerwerki na ulicy 1-go Maja 11 - POKAZ

Czy podobał Ci się pokaz?
TAK
60%
 60%  [ 6 ]
NIE
40%
 40%  [ 4 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |25 Lis 2012|, o 17:07   

Nikt się nie czepił, czytaj ze zrozumieniem, przeczytaj jeszcze raz bo tlumaczyć Ci nie zamierzam.

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |25 Lis 2012|, o 22:54   

Spokojnie chłopaki :)
Przecież to tylko fajerwerki, mają dawać radość a nie prowadzić do sprzeczki. ;)

Nie odpalam "bomby atomowej" tylko zwyczajne fajerwerki, można nawet kupować zestawy całe na paletach które sprzedają sklepy bez pozwolenia. Oczywiście takie zestawy są dziesięciokrotnie droższe o takiego który zrobię sam.

Jeszcze raz napiszę są to fajerwerki NWP i nie potrzebuje zezwolenia na nie. Mogę mieć nawet dwa Tiry i nikt nie ma prawa się wtrącać. :P

Fotka zestawu z TF, BF, Maxsem:

dlandor 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |25 Lis 2012|, o 23:24   

Dobrze że już teraz piszesz o swoich zamiarach, dzieki temu władze miejskie będą wiedziały jak się przygotwać, żeby nie wypaść "blado"na tle twoich pokazów, powodzenia :)

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |26 Lis 2012|, o 01:29   

hehe, pewnie jak zwykle nie będą wstanie nic zorganizować bo fundusze już poszły, przeznaczone na ten rok... zobaczymy, obym się mylił.
Zobaczymy też kto w tym roku da popis większy od mojego... sądziłem, że np. słowika stać na wydanie "paru groszy" na zorganizowanie pokazu 5-10 minutowego. Jednak widać jak na dłoni co było w poprzednim roku, pustka.
Jeśli firmy, lokale czy miasto "przegrywa z jedna osobą prywatną", to coś jest ewidentnie nie tak. :)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |26 Lis 2012|, o 21:07   

Rixi napisał/a:
Jeśli firmy, lokale czy miasto "przegrywa z jedna osobą prywatną", to coś jest ewidentnie nie tak.

spokojnie, firmy mają na co wydawać kasę ;) a miasto? a czy miasto kiedyś organizowało pokaz sztucznych ogni? nie.

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |27 Lis 2012|, o 22:09   

Dokładnie, czemu miasto nie organizowało nigdy pokazu sztucznych ogni? Wiele miast, miasteczek to robi!
Niech raz w życiu postawią gdzieś dużą choinkę (nie tą przy gminie co zawsze ubierają) w centrum, do tego dadzą duży pokaz fajerwerków.
Jednak tego nie zrobią bo jeśli ich nie stać nawet na kamerki do miasta to o czym tu rozmawiać.

Nie mów mi aby, że firm takich jak słowik, pawtrans i inne, nie stać na wydanie "paru groszy" na pokaz sztucznych ogni. ;) Trzeba tylko chcieć, ale po co dla wieśniaków robić coś, prawda?. :/

ElCupra 
StaryWyga

Wysłany: |28 Lis 2012|, o 12:09   

Rixi napisał/a:
Jednak tego nie zrobią bo jeśli ich nie stać nawet na kamerki do miasta to o czym tu rozmawiać.

To fakt, jeśli nie ma(?) kasy na naprawę kamery to nawet nierozsądny byłoby organizowanie pokazu sztucznych ogni za kilka-kilkanaście tysięcy zł.

mariusz 
MałoPostowiec

Wysłany: |30 Lis 2012|, o 08:16   

p.Słowik w tamtym roku nie robił pokazu bo miał żałobę !!!

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |30 Lis 2012|, o 12:59   

Nie krzycz proszę.

Dobrze, ale tu nie mówimy tylko o p.Słowik a ogólnie.
Dzięki za objaśnienie dlaczego nie było pokazu u Słowika.

Zobaczymy czy w tym roku będzie. ;)

kolega..
MałoPostowiec

Wysłany: |30 Lis 2012|, o 13:04   

Co wy piszecie. Przecież u p. Słowika był pokaz fajerwerków w tamtym roku bo sam na nim byłem. A co tu się czepiać czy ten czy ten zrobili słabe fajerwerki i się wyśmiewać, że kasy żałują oni robią pokaz dla gości lokalu a nie dla miasta. :idea:
Nie przypominam sobie czy kiedykolwiek burmistrz Poniatowej (jakiejkolwiek kadencji) zrobił pokaz dla miasta np: na palcu przy brzozowej gdzie targ, albo z jakimiś innymi organizatorami imprez sylwestrowych wspólny pokaz. Tu raczej pracujących w gminie (władze) trzeba ganić że ten jeden dzień w roku dla mieszkańców mogli by pokaz zrobić i zaproponować aby pozostali się dołączyli wtedy by naprawdę byłoby co oglądać. A tak to jest jak jest, ale do tego trzeba chęci. :/

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |30 Lis 2012|, o 14:16   

Najwidoczniej nie widziałem, bo był mały jakiś a zajmowałem się swoim. :)

Dokładnie trzeba chęci ale po co się starać i dać ludziom w Poniatowej jedna noc radości?
Kina nie ma, rozwalone, dyskotek nie ma, już nie wspominając o jakimś lepszym klubie (ostatnio byłem w Klubowej to wykopali nas bo 22:00 i oni zamykają.... paranoja).
Robią z tej Poniatowej naprawdę jakąś dziurę bez żadnych rekreacji. Mogli by zadbać troszkę o ludzi tu mieszkających.

Ok, nie pisze więcej na temat Poniatowej ich władz i firm.
Jest to wątek o moich fajerwerkach i o nich piszmy. ;)

dlandor 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |2 Gru 2012|, o 08:09   

Marceli Szpak napisał/a:

a miasto? a czy miasto kiedyś organizowało pokaz sztucznych ogni? nie.

Miasto pozamyka jeszcze szkoły, przychodnie, szpital, targowisko itd. Czy nadal będzie to miasto?

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |2 Gru 2012|, o 13:37   

dlandor napisał/a:
Marceli Szpak napisał/a:

a miasto? a czy miasto kiedyś organizowało pokaz sztucznych ogni? nie.

Miasto pozamyka jeszcze szkoły, przychodnie, szpital, targowisko itd. Czy nadal będzie to miasto?

"miasto" w sensie Urząd Miejski i wcale nie mam do nich pretensji, że nie strzelają w Sylwestra, może miałbym żal gdyby kiedykolwiek wcześniej to robili a teraz zaprzestali.
To nie temat na czepianie się o takie rzeczy.

Rixi 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |14 Gru 2012|, o 16:09   

Mała aktualizacja, mam już wszystko co zamówiłem. :)
Link do forum gdzie jest cały, dokładny opis: http://fireworks.net.pl/t...3-zakupy-stuff/
Galeria cała: http://imgur.com/a/NQfin#0

Dziś dostałem jeszcze trochę rur 2' od kumpla :)

Galeria: http://imgur.com/a/OQpeF#0

Filmik całości:
http://www.youtube.com/watch?v=aC_FTP0ek54

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |14 Gru 2012|, o 20:20   

Dla pewności spytam - pokaz będzie w okolicach Biedronki? :)

Odpowiedz do tematu