Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marceli Szpak
|17 Wrz 2009|, o 20:05
Klubowa
Autor Wiadomość
Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |4 Sty 2009|, o 13:26   Klubowa

Ostatnio zmieniony przez Marceli Szpak |31 Maj 2009|, o 12:01, w całości zmieniany 1 raz  

Napierdzielator 
Redaktor

Wysłany: |10 Sty 2009|, o 17:43   

I PONIATOWSKI WIECZÓR KABARETOWY

Dnia 9.01.2009r. o godz. 18:00 odbył się I "Poniatowski Wieczór Kabaretowy". Wystąpiły cztery kabarety: kabaret "C'est la vie", kabaret "Masakra", Kabaret "PoMimochodem" i kabaret "Mieszane Uczucia". Impreza rozpoczęła się z kilku minutowym opóźnieniem. Całość trwała ok. 3 godziny i skończyło się ok. godz 21.

Jako pierwszy na scenę wyszedł kabaret "C'est la via". Jest to kabaret w którym grają chłopcy, którzy mają po "parenaście" lat, a ich dźwiękowiec ok. 10 :) Ogólnie zaprezentowali się dobrze, można było się pośmiać i pooglądać. Występ tej grupy zajął ok. 40 minut.
Drugi na scenę wyszedł kabaret "Mieszane Uczucia". Występują w nim dwie kobiety w wieku ok. dwudziestu kilku lat. Jak dla mnie ten kabaret niestety wypadł najsłabiej podczas tego wieczoru. Kabaret zajął scenę na ok. 30 minut.
Kolejnym kabaretem na scenie był kabaret "Masakra". Jest to kabaret założony przez chłopaków z Poniatowej w wieku 16-18 lat. Zaprezentowali bodajże dwa skecze. Oba dobre, ale ten drugi był najlepszym skeczem całej imprezy. Zostali wynagrodzeni jak najbardziej zasłużonymi brawami od wszystkich zebranych ludzi tego wieczoru w kawiarni "Klubowa".
Jako ostatni wystąpił kabaret "PoMimochodem". Występuje w nich trzech mężczyzn i jedna kobieta. Także zaprezentowali się dobrze, można było się pośmiać ;)

Ogólnie cała impreza była jak najbardziej na plus! Pomysł z Poniatowskimi Wieczorami Kabaretowymi trafiony w dziesiątkę. Prowadzący całej imprezy (nie wiem jak ten pan się nazywa) zapowiedział już, że na wiosnę będzie drugi, w lato trzeci, a na jesień czwarty Poniatowski Wieczór Kabaretowy. Z niecierpliwością czekam i myślę, że nie tylko ja :)
Chciałbym także zwrócić uwagę, że sala w Domu Kultury bardzo miło urządzona. Naprawdę aż miło siedzieć w takim wystroju, w dodatku dobra klimatyzacja ;)

Tych co nie byli zachęcam do przybycia na kolejną imprezę z tego cyklu, bo naprawdę warto! W dodatku jest wstęp wolny więc nic nas to nie kosztuje.
Serdeczne gratulacje i podziękowania dla pomysłodawców i organizatorów tej imprezy!

Adm. Autor tego tekstu został wyróżniony "Pomógł" za recenzję, która znalazła się na stronie głównej. Dziękujemy.
Ostatnio zmieniony przez Marceli Szpak |11 Sty 2009|, o 12:48, w całości zmieniany 1 raz  

Tidude 
Prezes

Wysłany: |10 Sty 2009|, o 23:44   

Recenzja? Dla mnie bomba.
Niestety nie byłem, a żałuję, na następny takim wieczorze zagości moja osoba. :wstyd:

funnyface 
MałoPostowiec

Wysłany: |11 Sty 2009|, o 10:49   

oj fajnie było, fajnie.
ale nie zgodzę się z Napierdzielatorem co do oceny poszczególnych kabaretów.
C'est la vie - młodzi, trochę stremowani ale naprawdę, niektóre skecze były dobre. Mi spodobał się zwłaszcza ten 'biologiczny' o szkole :)
Mieszane Uczucia - dla mnie jeden z najlepszych występów, rozwrzeszczane kobiety udające teletubisie. Podobało mi się bardzo.
Masakra - tak sobie, ta składanka piosenek faktycznie była świetna, ale niektóre skecze nie zachwycały.
no i PoMimochodem - na początku nie podobali mi się, ale przekonałam się i naprawdę można się było pośmiać, a 'piosenka' finałowa rozmiotła mnie zupełnie :P

pomysł był super, wykonanie też, przyszło dużo ludzi i była fajna atmosfera. czyżby wreszcie COŚ zaczynało się dziać?

Napierdzielator 
Redaktor

Wysłany: |11 Sty 2009|, o 12:38   

funnyface napisał/a:
C'est la vie - młodzi, trochę stremowani ale naprawdę, niektóre skecze były dobre. Mi spodobał się zwłaszcza ten 'biologiczny' o szkole

Nie napisałem nawet jednego, złego słowa o tym kabarecie ;)

funnyface napisał/a:
Masakra - tak sobie, ta składanka piosenek faktycznie była świetna, ale niektóre skecze nie zachwycały.

Masz racje, niektóre skecze nie były pierwsza klasa, ale trzeba przyznać chłopakom, że wypadli dobrze, a zwłaszcza że to był chyba ich pierwszy taki występ :)

funnyface napisał/a:
czyżby wreszcie COŚ zaczynało się dziać?

Mam wielką nadzieję, że Centrum Kultury Promocji i Turystyki zadba o to, aby imprez tego typu było jak najwięcej :)

Pozdrawiam.

Lelum Polelum
ZaciętyPisarz

Wysłany: |11 Sty 2009|, o 12:50   

Dla mnie impreza REWELACJA! Największe wrażenie zrobił na mnie kabaret PoMimochodem. Może dlatego że najbardziej wiekowo mi najbliżsi :) A ostatni skecz "Koncert życzeń" wgniótł mnie w parkiet (ze śmiechu). Było duuuużo ludzi (w szczególności młodzieży) i odbiór kabaretów oraz reakcje publiczności niesamowite. Polecam, polecam, polecam!

Napierdzielator 
Redaktor

Wysłany: |11 Sty 2009|, o 12:53   

Lelum Polelum napisał/a:
Największe wrażenie zrobił na mnie kabaret PoMimochodem

Można chyba powiedzieć, że kabaret "PoMimochodem" jest kabaretem najbardziej doświadczonym i "zgranym ze sceną" :)

Fanaberia 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |14 Sty 2009|, o 16:08   

Niestety nie była ale czytałam recenzję Napierdzielatora i dziś chyba dodano na strronie CKPiTu recenzje :)
Musiało być fajowo :)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |14 Sty 2009|, o 17:05   

Podobno było fajnie :)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |15 Sty 2009|, o 19:52   

Emeryci zapraszają na potańcówkę

Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Poniatowej serdecznie zaprasza osoby starsze na wieczorek taneczny. Impreza odbędzie się w Kawiarni „Klubowa” 18 stycznia o godzinie 17.00.

ckpit.pl

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |1 Lut 2009|, o 18:20   

Czy ktoś wie co to za plakat (chyba biały) wisi w gablocie przed Klubową ?

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |16 Wrz 2009|, o 17:28   

CIOTKA KLOTKA ODWIEDZI PONIATOWĄ !!!

Ciotka Klotka czyli Pani Ewa Chotomska w poniedziałek 21 września o godzinie 12:00 odwiedzi nasze miasto. Spotkanie odbędzie się w kawiarni "Klubowa". Organizatorem spotkania jest Centrum Kultury Promocji i Turystyki. Przypomnijmy, że Ewa Chotomska jest założycielką zespołu Fasolki.

Mały 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |5 Mar 2010|, o 16:58   

Kabaret Swierczychrząszcz ze Szczebrzeszyna w Poniatowej
dnia 7.03.2010
bilet 23PLN
godzina 17.00

wybiera się ktoś?

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |5 Mar 2010|, o 18:16   

Poważnie ? Szkoda, że mi nikt wcześniej nie powiedział :/