Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marceli Szpak
|17 Wrz 2009|, o 19:05
Kino Teatr CZYN w Poniatowej
Autor Wiadomość
Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |22 Gru 2008|, o 23:45   Kino Teatr CZYN w Poniatowej

Repertuar Kina "CZYN"
Ostatnio zmieniony przez Marceli Szpak |22 Lis 2011|, o 17:55, w całości zmieniany 2 razy  

Fanaberia 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |14 Sty 2009|, o 16:11   

Może w lutym zamieszczą na CKPiT.pl :P
Przez cały rok z 4 seanse :) Nic tylko pozazdrościć repertuaru - jestem ciekawa kto za to odpowiada ? :)

Lelum Polelum
ZaciętyPisarz

Wysłany: |14 Sty 2009|, o 16:57   

Fanaberia napisał/a:
Przez cały rok z 4 seanse :) Nic tylko pozazdrościć repertuaru - jestem ciekawa kto za to odpowiada ?

Nieprawda, praktycznie co tydzień jest jeden film, wiem bo zaglądam dość często do klubówki i tam wisza plakaty reklamujące dany film na konkretny seans.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |14 Sty 2009|, o 16:59   

O to fajowo :) A możesz załatwić repertuar to go wypromujemy na stronie głównej ? Może więcej ludzi wtedy przyjdzie :) Chociażby jedna osoba więcej to będzie nasz sukces :)

Lelum Polelum
ZaciętyPisarz

Wysłany: |14 Sty 2009|, o 17:00   

Spróbuję

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |2 Mar 2009|, o 19:43   

REPERTUAR KINA NA MIESIĄC: MARZEC

7-8 marca, godzina 18:00:

"ILE WAŻY KOŃ TROJAŃSKI ?" (rok prod. 2008)

Produkcja Polska. Wiek: od 15 lat

Cena: 10zł

13 marca, godzina 18:00:

"IDEALNY FACET DLA MOJEJ DZIEWCZYNY" (rok prod. 2009)

20 marca, godzina 18:00:

"ZMIERZCH" (Twilight rok prod. 2008)

Produkcja USA. Wiek: od 15 lat

27-28 marca, godzina 17:00:

"KRÓL MACIUŚ I" (Kleine König Macius rok prod. 2007)

Produkcja Francja, Niemcy, Polska. Wiek: bez ograniczeń

PODZIĘKOWANIA DLA PANI (PANNY) KAROLINY :)

daniiels 
StaryWyga

Wysłany: |2 Kwi 2009|, o 19:18   

Zgłaszam pomysł:

Comiesięczne umieszczanie repertuaru na forum.
Poza tym nie wiem jak wy uważacie, ale wystawianie filmów tak jak to zrobili z "Piłą" to dla mnie genialny pomysł. Wszystkie części po kolei do 24.00 :) o to chodzi.

Tylko troszkę reklamy i systematycznego działania.

Info dla ludzi odpowiedzialnych za kino:
zadbajcie o nie, mały remoncik, przede wszystkim dobry DZWIĘK i pomysł... -jeśli ich brak to podpytajcie mieszkańców.
Ludzi już stać na 10-15zł jeśli będą mogli pocieszyć się super dźwiękiem i dużym obrazem - a nie monitorem PCta w domu. Sobota -lokale typu Słowik przepełnione -a może jakiś barek i dobry film -nie jeden zabrał by laske lub kumpli na dobry film. No i REKLAMA i jeszcze raz REKLAMA -ludzie mają o tym wiedzieć. O seansie bloczku "Piły" dowiedziałem się po fakcie na mieście :zdegustowany:

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |2 Kwi 2009|, o 19:48   

daniiels napisał/a:
Comiesięczne umieszczanie repertuaru na forum.

Pewnie nie zaglądasz na stronę :) bo tam jest co miesiąc systematycznie :) O forum przyznam że zapomniałem :)

To info do ludzi odpowiedzialnych za kino to nie takie proste jakby Ci się wydawało no ale pomysł masz dobry :)

REPERTUAR KINA NA MIESIĄC: KWIECIEŃ

01 kwietnia, godzina 1700, 1915:

"KOCHAJ I TAŃCZ" (rok prod. 2009)

O filmie:
Kochaj i tańcz - to opowieść potwierdzająca prawdę o tym, że aby odnaleźć prawdziwe szczęście, trzeba zawsze podążać za głosem serca, a taniec potrafi być najpiękniejszym wyrazem miłości. Główna bohaterka tej historii to Hania, poukładana życiowo, początkująca dziennikarka, która odkrywa nagle, że z tańcem łączy ją zna ... [czytaj więcej]

Dowiedz się więcej o filmie na filmweb.pl

Plakat:

3 kwietnia, godzina 1800:

"33 SCENY Z ŻYCIA" (33 scenes from life, rok prod. 2008)

Produkcja Polska / Niemcy. Wiek: od 15 lat

O filmie:

"33 sceny z życia" to przejmująca i bardzo osobista opowieść o doświadczeniu, jakim jest śmierć bliskiego członka rodziny. O tym jaki ma to wpływ na rodzinę, jak dekonstruuje i bezpowrotnie zmienia życie wszystkich osób. Szczególnie Julii (w tej roli niemiecka aktorka Julia Jentsch) - głównej bohaterki filmu, z perspek .. [czytaj więcej]

Plakat:

6,7,8 kwietnia godzina 1600,1900:

"POPIEŁUSZKO, WOLNOŚĆ JEST W NAS" (rok prod. 2009)

Cena: 12zł

O filmie:

Obraz opowiada o życiu i pracy ks. Jerzego Popiełuszki w kontekście polskiej historii i kościoła. Ukazuje ważne dla przyszłej postawy księdza wydarzenia z dzieciństwa i młodości jak również pierwsze oznaki rodzącego się po jego śmierci kultu.

Plakat:

17 kwienia, godzina 1800:

"ZAMIANA" (Nieoczekiwana zmiana płci rok prod. 2009)

Produkcja USA. Wiek: od 15 lat

O filmie:

Pan Prezydent jest prawdziwym szeryfem Rzeczpospolitej, ma blisko dziewięćdziesięcioprocentowe poparcie narodu, jest legendą, jest wysportowanym supermacho, który potrafi sam obezwładnić zamachowca i który bardzo lubi kobiety. Pani Prezydentowa spędza samotnie wieczory odliczając dni uciekającej młodości i kolejne koch ... [czytaj więcej]

Plakat:

24 kwietnia, godzina 1800:

"GOMORRA" (Gomorrah rok prod. 2008)

Produkcja Włochy. Wiek: od 15 lat

O filmie:

Władza, pieniądze i krew - oto wartości, z którymi mieszkańcy prowincji Neapolu i Caserty stykają się każdego dnia. Nieważne, czy jesteś krawcem, absolwentem wyższej uczelni czy nastolatkiem, któremu wydaje się, że żyje w gangsterskim filmie. Twoim światem rządzi wszechobecna Camorra. Jej zasady są proste. Jeśli je zła ... [czytaj więcej]

Plakat:

Podziękowania dla Karoli !!!

daniiels 
StaryWyga

Wysłany: |2 Kwi 2009|, o 20:12   

Marceli Szpak napisał/a:
To info do ludzi odpowiedzialnych za kino to nie takie proste jakby Ci się wydawało no ale pomysł masz dobry

Wiem że nie jest to łatwe -ale sądzę że wykonalne.

Gdy byłem tam ostatnio z laską (3-4 miesiące temu) to przyznam Ci że mój kibelek po tygodniowej eksploatacji wygląda lepiej :oczami:
Odnowa budynku ostatnio była chyba za stanu wojennego, a łazienka -nie będę się wypowiadał. Fakt: wcześniej była tam szkoła :]
W każdym bądź razie WSTYD zabrać tam kogo kolwiek.

Ale to tyle z narzekania -nic tym nie zmienię. Liczę że Dom Kultury zadba o tą część kultury w naszym mieście.

PS. Masz racje nie sprawdziłem czy jest tam repertuar.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |2 Kwi 2009|, o 20:25   

Cytat:
Odnowa budynku ostatnio była chyba za stanu wojennego, a łazienka -nie będę się wypowiadał. Fakt: wcześniej była tam szkoła :]

Możesz coś więcej napisać na ten temat bo pierwsze słyszę, że w budynku kina była szkoła :)

daniiels 
StaryWyga

Wysłany: |6 Kwi 2009|, o 11:46   

Hehe, nie ściśle się wyraziłem. Miałem na myśli iż ja byłem na wieczornym seansie, a do południa na seansach była szkoła (uczniowie) i myślę że z tego powodu kino było tak zapuszczone.
Pozdrawiam

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |2 Cze 2009|, o 17:04   

Informujemy, że w miesiącach czerwiec, lipiec oraz sierpień kino CZYN będzie nieczynne !!!
Jak udało nam się dowiedzieć powodem 3-miesięcznej absencji kina jest fakt iż główny operator projektora bierze urlop.

e-Poniatowa.pl

daniiels 
StaryWyga

Wysłany: |8 Lip 2009|, o 09:08   

Marceli Szpak napisał/a:
Informujemy, że w miesiącach czerwiec, lipiec oraz sierpień kino CZYN będzie nieczynne !!!
Jak udało nam się dowiedzieć powodem 3-miesięcznej absencji kina jest fakt iż główny operator projektora bierze urlop.

Znowu się powtórzę, (jestem zwolennikiem renowacji i zainwestowanie paru groszy w kino "Czyn") ale dla mnie to kpina, kurczę kino (o ile jeszcze można tak o nim mówić) za pare lat się zawali. Całe wakacje nawet raz filmu nie wyświetlą, a akurat w tym okresie może ktoś by przyszedł. Ach ten nasz dom kultury -daleko mu do kolegów z Nałęczowa czy Opola.

ElCupra 
StaryWyga

Wysłany: |8 Lip 2009|, o 09:38   

Ktoś powinien zdecydować: albo wykładamy kasę i remontujemy, żeby można było to nazwać kinem, albo "Kończ waść!... wstydu oszczędź!..." i przeznaczyć ten budynek na jakiś klub :D

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |8 Lip 2009|, o 09:58   

Z tego co mi wiadomo to remont jest w planach...

Odpowiedz do tematu