Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marceli Szpak
|31 Maj 2009|, o 11:40
Nowe RadioPoniatowa w sieci
Autor Wiadomość
Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 23:06   

No to w takim razie do boju Panowie i Panie :) Już Ci pokazałem jak działa PHP-Fusion więc możesz o to oprzeć :)

Tidude 
Prezes

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 23:09   

Czyli coś działacie. Ile jeszcze spraw do końca załatwienia zostało?

FroGer 
MałoPostowiec

Wysłany: |3 Mar 2009|, o 22:57   

Tidude napisał/a:
Czyli coś działacie. Ile jeszcze spraw do końca załatwienia zostało?

hmm ... Licencja Zaiks ? :/

Potrzebuje grafika, który wykona logo ...

Stati
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |5 Mar 2009|, o 07:18   

froger serwer to i ja mam tylko ze podstawa jest LICENCJA dowiedzialem sie ze wynosi ona 100zl/mc przy 50 slotach... ale jest i inna opcja ktora mozna zrobic :D

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |5 Mar 2009|, o 09:42   

Stati i FroGer przenieście rozmowę na poziom PW lub GG. FroGer już wie dlaczego teraz czas na Ciebie Stati :) Froger chwal się na PW :)

FroGer 
MałoPostowiec

Wysłany: |5 Mar 2009|, o 13:35   

Tu nie ma się co chwalić ;)
Strona już jest gotowa, teraz aby potrzeba prezenterów do prowadzenia audycji (z czasem pojawi się autopilot), licencja i można startować.

A tak w ogóle to pytanie do wszystkich użytkowników forum, ile osób by właśnie słuchało tego radia ?

posym
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |5 Mar 2009|, o 14:05   

Mysle, ze teraz nie ma co rozpatrywac ile osob by takiego radia słuchało - okaze sie z czasem. Ale przy pomocy Marcelego Szpaka raz dziennie mogly by byc podawane jakies informacje co sie dzieje w P-wa. Czasmi dluzsze czasami krotsze pewnie, o okreslonej porze dnia (pewnie wieczorem?)

posym
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |13 Mar 2009|, o 07:10   

Czy coś już wiadomo w tym temacie ?

PowerTrax 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |25 Mar 2009|, o 20:29   

Witam ja sie moze przydam miałem juz pare stacji co oferuje to:
- moja stara stronke: www.fajnastacja.hostwq.net
- Umiejetności w zarządzaniu radiem
- Granie Live setów
Konsola:
- Mixer Behinger DJX 700
- 2x Player Numark AXIS 4
- Klawiatura Midi (jako sampler)
- w przyszłości efektor (narazie uzywam tego z mixera)

Tak wiec ja jestem gotowy do wyzwania tylko najbardziej chodzi o licencje i nie kosztuje 500zl tylko koło 100zł na 50 słuchaczy ( na początek dobre i to a puzniej czym wiecej słuchaczy to i sponsorzy z pwa moze sie zainteresują bo reklama za powiedzmy to 30zl/mies. na np. 100 słuchaczy dziennie to chyba niedrogo a czym wiecej by było "sponsorów' za rekame tym reklama by była tańsza)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |25 Mar 2009|, o 21:15   

PowerTrax gadaj z tym Panem - GG: 9417685
Na pewno się dogadacie :)

FroGer 
MałoPostowiec

Wysłany: |25 Mar 2009|, o 23:13   

to moj kumpel wiec jestesmy juz dogadani ;p

PowerTrax 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |26 Mar 2009|, o 09:02   

tak jeszcze dla wiadomosci kazdego:
1. Jezei bedziemy zyli bez sponsoringu i nie ciągneli kasy od słuchaczy itd. to wystarczy nam icencja ZAiKS a jak bedziemy obracac kasą to trzeba wykupic inne licencje bo kazda licencja jest od czegos innego.
2. Mozna miec licencje np. niemiecką, taniej to wychodzi, ale potrzeba miec konto albo w niemieckim banku albo takim by ten niemiecki bank obsługiwał.
3. oglądałem ostatio jak zrobic radio FM hehe no i powiem ze nie drogo wyszło bo mysle ze na okoko promien 5km wyszło by 500zł i to by było radio ale to juz jest pacha bo i w *** licencji i juz chyba sie iczy jak działalność iwszystko oryginałka bo psy pewnie by były zainteresowane ale wtedy moge sie zalozyc ze sponsorów by było duuuzo ;d no i oczywiście studio by sie przydało + sprzecik ;d tak wiec mozecie napisac pisma i pochodzic po roznych działalnościach w pwa i okolicach i mysle ze napewno ktos sie trafi a przysłowie mowi "grosz do grosza a bedzie licencja" hehe ;d

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |26 Mar 2009|, o 16:35   

Cytat:
1. Jezei bedziemy zyli bez sponsoringu i nie ciągneli kasy od słuchaczy itd. to wystarczy nam icencja ZAiKS a jak bedziemy obracac kasą to trzeba wykupic inne licencje bo kazda licencja jest od czegos innego.

To będzie na potrzeby mieszkańców P-wej i myślę, że reklama odpada wszak serwer jest za free (chyba)

PowerTrax 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |29 Mar 2009|, o 12:33   

wiec jesli bez korzyści finansowych to wystarczy nam sam ZAiKS czyli 100zł na początek co miesiąc zeby miec max 50 słuchaczy i TRZEBA płatny serwer bo na darmowym nie da sie słuchac w np. 20 osób bo tnie itd. noi wiadomo jakość do dupy a serwer z autopilotem tak po taniej lini poleciet to koło 20zł czyli trzeba nam co miesiąc 120zł wiec mozna by znajść sponsora zeby to on kupował nam licencje a na serwer to nawet mozemy sie złozyc bo np. by był zarząd 4 osoby to wyjdzie po te 5 zł na mies;d

daniiels 
StaryWyga

Wysłany: |13 Gru 2009|, o 20:44   

Marceli napisał że temat umarł. Jestem ciekaw co było gwoździem do trumny. Mam troszkę dojść więc mogę pomóc ze sponsoringiem -przynajmniej spróbować.

Sam temat bardzo ciekawy i godny polecenia, ale przyznam że aby to miało ręce i nogi to ja bym pomyślał poważnie o FM, nawet na skalę 5km.

Mam kilka pomysłów i chętnie pomogę -o ile jeszcze są zainteresowani.

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu