Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Poniatowa w obiektywie
Autor Wiadomość
Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |6 Cze 2010|, o 17:36   

A ja mam prośbę - bez urazy ale niech te zdjęcia Poniatowej coś w sobie przekazują bo ta Twoja ostatnia seria zdjęć w sumie nic ciekawego nie wnosi. Skup się na uchwyceniu czegoś w sposób szczególny no chyba, że chcesz nam przekazać, że w Poniatowej chodniki i asfalt ma się dobrze ;)

ElCupra 
StaryWyga

Wysłany: |7 Cze 2010|, o 11:06   

losio96,
Pewien zbłąkany w dużym mieście młodzieniec zatrzymał na ulicy starszego pana i pyta:
- jak się dostać do filharmonii?
Pan spojrzał znad okularów i powiada z błyskiem w oku:
- Ćwiczyć, młody człowieku! Ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!

Delikatnie mówiąc słabo, nie ma tam nawet co poprawiać tylko trzeba zacząć od początku i od podstaw:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=91776

czarizarth 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |7 Cze 2010|, o 16:27   

ja nie wiedziałem, że Ty te fotki będziesz chciał wrzucić.. Łosiu, przesadziłeś z kontrastem tak nawiasem mówiąc;)

Marceli Szpak napisał/a:
A ja mam prośbę - bez urazy ale niech te zdjęcia Poniatowej coś w sobie przekazują bo ta Twoja ostatnia seria zdjęć w sumie nic ciekawego nie wnosi.

dołączam się.

Brait 
StaryWyga

Wysłany: |15 Cze 2010|, o 03:45   

nikoniarze? ;) dobre rady ElCupra z tej strony, szkoda, że tak wielu musi je czytać, nie są zaś "wrodzone"

Night_Flier 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |16 Maj 2011|, o 15:44   Poniatowa w obiektywie

Widzę że temat umiera śmiercią naturalną :)
Zrobiło się ciepło, więc ostatnio postanowiłem pogodzić się z kompaktem i wykorzystać go do fotografii w podczerwieni. Niestety większość nowych aparatów wyposażona jest w filtr górnoprzepustowy co uniemożliwia "uchwycenie niewidocznego". Tak więc może jakością nie zachwyca ale... może się spodoba.
Może temat zmartwychwstanie...

IR_big.jpg
IR_wide
Plik ściągnięto 430 raz(y) 129.01 KB

jajakobyły 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |17 Maj 2011|, o 10:45   

Brait napisał/a:
ot to całe szczęście że to wyrażenie nie jest ani wulgaryzmem, ani eufemizmem ani niczym innym co można by podciągnąć pod poszanowanie, kulturę itd do czego zauważyłem mamy ostatnio sporą tendencję, jako Polacy, nie odróżniając przekleństwa od wulgaryzmu itp, mówimy o czyjejś kulturze, to tak jak o homoseksualistach mówić "homosie" bo komuś może słowo na G.. się z kałem kojarzyć :D -by . pewien szalony polityk.

Brait jesteś typowym polaczkiem. To cię nie powinno obrażać. Ma takie znaczenie jak "żydek".

Odpowiedz do tematu