Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Morderstwo w Chodlu.
Autor Wiadomość
RedGiant 
StaryWyga

Wysłany: |22 Lut 2009|, o 16:15   Morderstwo w Chodlu.

Policjanci z Opola Lubelskiego wyjaśniają okoliczności zabójstwa 30-letniej kobiety, do którego doszło wczorajszego popołudnia w Chodlu.

- O zdarzeniu poinformowała telefonicznie anonimowa osoba. Lekarz pogotowia ratunkowego, który przybył na miejsce orzekł zgon 30-letniej Danuty W. - informuje sierż. Anna Smarzak z Zespołu Prasowego KWP Lublin.

Policjanci zatrzymali męża kobiety - 32-letniego Marka W. Mężczyzna będzie przesłuchiwany.

więcej informacji na stronie tvn24 - http://www.tvn24.pl/-1,15...,wiadomosc.html

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |22 Lut 2009|, o 20:27   

Poderżnął żonie gardło dwa dni po wyjściu z aresztu

Chodel. Gdyby nie skandaliczna decyzja sądu, Dorota W. z Chodla by żyła. Sędzia wypuścił jednak jej męża z aresztu. Choć ten za znęcanie się nad rodziną miał siedzieć do kwietnia.

Rodzina Doroty W. wciąż nie może zrozumieć, dlaczego sąd wypuścił z aresztu jej męża.

(Fot. Fabian Plapis)

W Chodlu aż huczy. Rodzina zamordowanej w sobotę Doroty W. wciąż nie może otrząsnąć się po tragedii. Wszystko wskazuje na to, że zginęła z rąk męża-zwyrodnialca, który dopiero za kilka miesięcy powinien wyjść z aresztu. Ale odwołał się, a sąd w czwartek puścił go wolno.

Policja zatrzymała mężczyznę w połowie stycznia po interwencji domowej. Jego żona złożyła zawiadomienie, że się nad nią znęca. Prokuratura wystąpiła o jego aresztowanie. Uznała, że Marek W. stwarza zagrożenie dla żony.

- Skierowaliśmy wniosek o areszt w obawie, że Marek W. może popełnić kolejne przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu - mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Sąd w Opolu go aresztował, a w czwartek Sąd Okręgowy w Lublinie jednak zlitował się nad nim i go wypuścił.

- Dowiedzieliśmy się o tym w sobotę nad ranem. Byliśmy zszokowani. Nie rozumiem, jak można było go wypuścić. Przecież córka bardzo często uciekała przed nim do nas. Zanim go aresztowali, przemieszkała u nas prawie miesiąc czasu - mówi ze łzami w oczach Bartłomiej Kot, ojciec Doroty W.

Marek W. jeszcze w niedzielę trzeźwiał w policyjnej izbie zatrzymań

(Fot. Policja)

Zwłoki Doroty W. znalazła jej matka. Pojechała do domu córki, bo przybiegły do niej przerażone wnuki. - Mówiły, że przysyła je ojciec - mówi Ewa Kot, siostra zamordowanej. - Chciał, żeby teściowie przyszli do domu, bo inaczej zabije Dorotę. Jak mama poszła, było już po wszystkim.

- Miała na szyi podłużną ranę zadaną ostrym narzędziem - mówi Jerzy Strawa z policji w Opolu Lubelskim.

Marek W. został zatrzymany już po kilkunastu minutach w pobliżu domu.

- Widziałam jak go zabierali. Nie chciał się poddać, wyzywał policjantów. Musieli go siłą ciągnąć - mówi sąsiadka.

Dorota bardzo często szukała pomocy i schronienia dla siebie i dwóch synów w domu rodzinnym. - To był drań, zdemolował całe mieszkanie. Nie pracował. Siostra cała rodzinę musiała utrzymywać. Wielokrotnie było zgłaszane na policji, że znęca się nad Dorotą - mówi druga siostra Renata Januszczak.

Marek W. po zatrzymaniu miał w trzy promile alkoholu. W niedzielę trzeźwiał w izbie zatrzymań. W poniedziałek zostanie przesłuchany w prokuraturze.

W niedzielę nie udało nam się skontaktować z rzecznikiem Sądu Okręgowego w Lublinie.

Do sprawy wrócimy.

Źródło: Dziennik Wschodni

Co się dzieje na tym świecie ? Dlaczego takie tragedie dzieją się zazwyczaj seryjnie ? Dlaczego psy zagryzają dzieci w krótkim odstępie czasowym, dlaczego giną małe dzieci bo oddalą się odo domu w krótkim odstępie czasu, dlaczego ta tragedia to kolejna taka sama krótkim odstępie czasowym ? A przecież to nie wszystkie tragedie ! Co jest ???

RedGiant 
StaryWyga

Wysłany: |24 Lut 2009|, o 21:12   

na tvn24 trwa debata o sędziach - nawiazujac do tematu z Chodla

losio96 
StaryWyga

Wysłany: |24 Lut 2009|, o 21:16   

Nie chcę się mądrzyć ale W Polsce zawsze jest tak że coś musi się wydarzyć żeby dopiero zacząć działać :( Szkoda mi tych dzieci co zostały :/

RedGiant 
StaryWyga

Wysłany: |24 Lut 2009|, o 21:29   

masz racje ale patrzcie ile to trwa. przeciez przyslowie ze polak mądry po szkodzie jest bardzo stare. kiedy ten kraj wreszcie zmadzrzeje?

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |24 Lut 2009|, o 21:37   

Nie da rady :) Nawet jak Papież zmarł to podobno Polacy zmądrzeli - ale to chyba tylko według mediów bo w rzeczywistości okazało się coś innego. Uważam, że nie ma takiej rzeczy żebyśmy zmądrzeli na dobre :)
Nawet prawa nie zmienimy bo zaraz jacyś pacyfiści wyjdą i powiedzą, że morderca też ma uczucia :)

RedGiant 
StaryWyga

Wysłany: |24 Lut 2009|, o 22:38   

o Lubelszczyznie jest ostatnio głośnos szkoda że z takiej strony.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |24 Lut 2009|, o 22:57   

No raczej nasz region tak się postrzega w Polsce przez media, że trudno jest coś dobrego tutaj znaleźć. Jeśli się już słyszy o Lubelszczyźnie to w kategorii rolnictwa chociaż i tutaj pokazują tylko strajki poszkodowanych przez burżuji z Polski A.

RedGiant 
StaryWyga

Wysłany: |24 Lut 2009|, o 23:01   

kolejny temat na tvn24 - pedofil wychodzi z pierdla i wraca do zony i dziecka...

RedGiant 
StaryWyga

Wysłany: |24 Lut 2009|, o 23:10   

sędziowie CI powinni byc jakos ukarani. rozwala mnie ich hipokryzja

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |24 Lut 2009|, o 23:12   

Wiesz - czują się bezkarni bo nawet ich podwładni ich bronią bo boją się degradacji lub zwolnienia. Komuno wróć !... do buszu !

Fanaberia 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 21:33   

Może i kara śmierci jest za surowa i czasem okazywało się, że nie słusznie została zastosowana no ale w takich przypadkach powinna być jak najbardziej stosowana w naszym kraju !

losio96 
StaryWyga

Wysłany: |26 Lut 2009|, o 22:50   

Fanaberia napisał/a:
ale w takich przypadkach powinna być jak najbardziej stosowana w naszym kraju !

Od znajomej mojej mamy z Chodla słyszałem że ta żona tego kolesia zdradzała , i w nerwach ją zabił...

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |27 Lut 2009|, o 00:23   

Cytat:
Od znajomej mojej mamy z Chodla słyszałem że ta żona tego kolesia zdradzała , i w nerwach ją zabił...

Co ta miłość robi z ludźmi... Co by nie było NO EXCUSE !!!

Tidude 
Prezes

Wysłany: |27 Lut 2009|, o 00:29   

Zapytaj tą znajomą czy nie ma co robić tylko puszczać plotki. To ich życie prywatne co robią. A to że ją zabił? Hmm, myślę że sędzia powinien ponieść karę jaką? Myślę że postawiony zarzut: Nieumyślne spowodowanie śmierci byłby na miejscu :)

Odpowiedz do tematu