Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marceli Szpak
|31 Maj 2009|, o 11:40
MUZYKA RELIGIJNA
Autor Wiadomość
Fanaberia 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 21:26   MUZYKA RELIGIJNA

Będąc dziś w kościele zauważyłam plakat o koncercie zespołu TAW. Nie pamiętam ale chyba już był.
Założyłam nowy temat (wykazałam się hihi) ponieważ chyba TAW to zespół grający muzykę nie pasującą do żadnej obecnej kategorii :)

Kiedyś w parku można było posłuchac Marana Tha i takie tam inne...

Czy może ktoś napisać coś więcej ?
Z tego co się dowiedziałam występuje tam Andrzej A. - czy to prawda ?
Napiszcie bo to ciekawa i uspokajająca muzyka :)
Ostatnio zmieniony przez Marceli Szpak |31 Maj 2009|, o 11:51, w całości zmieniany 2 razy  

Ola. 
Częsty TuBywalec

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 21:33   

Był koncert w niedzielę chyba w gimnazjum na auli... coś ksiądz w kościele mówił.;)
Z tego co wiem, to zespół praktycznie opiera się na tych samych osobach, które śpiewają w niedziele na mszy o 10.30 ;)

Fanaberia 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 21:34   

Ola. napisał/a:
coś ksiądz w kościele mówił.;)

O nie słyszałam :)
Ciekawe czy mają swoje kawałki czy grają innych autorów tylko ?

Muzikum
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 21:49   

TAW nie był pierwszy... wcześniej był Soldier grający w podobnych klimatach

coś do posłuchania z ostatniego koncertu w Gimnazjalnej auli oraz wywiad z członkami tu:
http://www.youtube.com/watch?v=UMUKxJ0NEww

galeria:
http://poniatowaweb.pl/galerie/view/3

Fanaberia 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 22:18   

Muzikum napisał/a:

O jacie mówisz poważnie ? Soldier to muzyka religijna ?
No to żyłam w błędzie :)
Kiedyś zdarzyło mi się zajrzeć na www Soldiera i pomyślałam, że to jacyś metale i oszołomy :) Do tego wygląd strony nie napawał religijnością lub samym chociażby wyważeniem phi pomyłka no ale każdemu się zdarza :)
Kobiecie wybaczycie prawda ? :)

Co do filmu - zabrakło całkowitego zasłonięcia linkami zespołu - co to reklama strony (tak samo tytuł) czy film zespołu ? Żałosne no ale co kraj to obyczaj. Zdjęcia też tragiczne - załatwcie sobie fotografa bo jeszcze nie mam zamiaru nosić okularów. Tyle o reklamie WWW.

Czy wiadomo kiedy kolejny koncert TAW w Poniatowej ?

Muzikum
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 22:28   

Fanaberia napisał/a:
Muzikum napisał/a:

O jacie mówisz poważnie ? Soldier to muzyka religijna ?
No to żyłam w błędzie :)
Kiedyś zdarzyło mi się zajrzeć na www Soldiera i pomyślałam, że to jacyś metale i oszołomy :)

No tak, ale widze ze ty tu jestes najwiekszym oszolomem? to ze slucham metalu to znaczy ze jestem gorszy od ciebie? wez sie ogarnij dziewczyno i nie pierd** glupot za przeproszeniem o czyms o czym nie masz pojecia.

to nie jest zadna reklama po pierwsze... widze ze jakies kompleksy ma kolezanka... najpierw o cos pytasz a jak ja dalem linka bo chlopaki z zespolu to moi znajomi to jakies pretensje... typowo polskie:)

Fanaberia 
ZaciętyPisarz

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 22:39   

Nie jestem Twoją koleżanką - zapamiętaj raz na zawsze. To po pierwsze. Po drugie to jest MOJE ZDANIE na temat oszołomów i wara Ci od niego. Możesz się z nim nie zgadzać - lata mi to.

P.S.
Darmową reklamę tamtego blogu możesz sobie zrobić wszędzie aby nie tu. To też jest MOJE ZDANIE. Nie po to ktoś tyra, żeby jakiś hobbit mu to zabierał.

Jak już chcesz coś napisać w temacie "Muzyka religijna" to pisz o tym a nie obelgi i darmową reklamę sobie robisz.

Marceli jak chcesz to usuń ten śmietnik ! Niepotrzebnie się udzielałam. Jak tak to nie było komu założyć temat a jak powstał to od razu się odezwali się Ci co "im się tutaj nie podoba".
To jest hobbicie typowo polskie.

Idę spać - jutro praca.

Muzikum
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 22:53   

rece opadaja. ok ja tez wyrazilem swoja opinie poprostu. jezeli uwazasz mnie i wielu sluchaczy innej muzyki za gorszych, chociaz wielu z nich jest bardziej inteligentych i majacych wiecej do powiedzenia niz ty ja poprostu odpowiadam. O jakiej reklamie mowisz nie wiem. Zalozylem konto dzisiaj, pierwszy temat jaki byl na stronie to wlasnie muzyka religijna. chcialas wiedziec kto gra - dalem link do zdjec, chcialem byc mily.

Nie po to ktoś tyra, żeby jakiś hobbit mu to zabierał.
??? nie wiem o czym ty mowisz
twoim zdaniem istnieja fora dyskusyjne i blogi?:D ok bo nie bardzo jarze ale paranoja jakas, jakby bylo to na innym blogu (:D) lub forum dalbym takze link, nigdzie w regulaminie nie ma ze jest to zabronione. moze wytlumaczy mi to ktos inteligentniejszy o co chodzi?

i to ty nie odnos sie do mnie w ten sposob - co jak co jestes dla mnie gowniara jeszcze. chcialem byc mily na wstepiepie - nie wyszlo trudno.

zegnam kolezanka, wiecej w pyskowki z toba wdawal sie nie bede.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 23:04   

Hehe :) Fanaberia na wstępie napisze, że tematu lub postów nie będę usuwał - zostawię dla potomnych :) Teraz widać, że religia jest trudnym tematem hehe :)

PROSZĘ TYLKO O SPOKÓJ !!!

Ja tam o TAW nic nie wiem :) ale Marana Tha czy jak tam to się pisze w parku - pamiętam i było przyjemne.

Co do metalu - każdy ma swoje zdanie o muzyce :) ale to nie miejsce na dyskusje na temat metalu :)

Chętnie dowiem się czegoś więcej o TAW - Andrzej A. chyba tam gra tak jak pisze Fanaberia.

Muzikum możesz coś więcej o TAW napisać lub powiedz komuś bardziej w temacie niech napisze.

Muzikum
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 23:08   

Marceli Szpak napisał/a:
Muzikum możesz coś więcej o TAW napisać lub powiedz komuś bardziej w temacie niech napisze.

Podrzuce linka chlopakom, bo kto napisze lepiej niz sami zainteresowani :) .

To nie religia jest trudnym tematem , lecz taka typowa glupota rozowych panienek. jezeli pierwsza zaczela rzucac oszolomami musi liczyc sie z tym ze ktos moze miec inne zdanie i jezeli ona nie szanuje jego - czemu mam ja szanowac?

znam duzo takich pustych panienek jak ty - poczytalem twoje posty i powiem ci ze nie jestes nikim wyjatkowym jakby ci sie moglo wydawac. rozczarujesz sie jeszcze:)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 23:13   

Muzikum napisał/a:
...lecz taka typowa glupota rozowych panienek. jezeli pierwsza zaczela rzucac oszolomami musi liczyc sie z tym ze ktos moze miec inne zdanie i jezeli ona nie szanuje jego - czemu mam ja szanowac?

znam duzo takich pustych panienek jak ty - poczytalem twoje posty i powiem ci ze nie jestes nikim wyjatkowym jakby ci sie moglo wydawac. rozczarujesz sie jeszcze:)

Uwierz, że dużo mógłbyś się nauczyć od tej Pani :) To, że na forum pisze jak pisze nie znaczy, że jest jakąś różową panienką :) Okazało się, że się znamy i to nawet bardzo dobrze. To nie osoba z pokolenia Dody :)

Przekaż przekaż link dalej :)
Dzięki wielkie.
Pozdrawiam

Muzikum
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 23:24   

Marceli Szpak napisał/a:
To, że na forum pisze jak pisze nie znaczy, że jest jakąś różową panienką :) Okazało się, że się znamy i to nawet bardzo dobrze. To nie osoba z pokolenia Dody :)

Przekaż przekaż link dalej :)
Dzięki wielkie.
Pozdrawiam

ludzie, badzmy powazni nie bierzcie wszystkiego tak do siebie. wiadomo, ze prywatnie moze byc calkiem inna osoba. nie jestem idiota i tez zdaje sobie z tego sprawe. pisze to na podstawie jej postow ktore sa poprostu glupie i rozowe a dodatku pełne jadu :) nie mam na celu nikogo obrazac.

teraz poczytalem troche archiwalne posty i juz wiem czemu kolezanka tak z piane z buzi puszcza i naskoczyla na mnie. rozumiem o co chodiz z tym blogiem, chociaz dla mnie jest to zenujace:) mi tamta "druga" stronka sie calkiem podoba ale wyszlo tak, ze w google pierwszy wynik poniatowa - to e-poniatowa - wnioskuje ze albo jest dluzej w sieci i chociaz tam tez jest duzo ciekawych informacji to dziala od niedawna i moze szybko sie wypalic znajac zycie;d dlatego postanowilem zaczac pisac tutaj.... i chyba tylko to zawazylo:)

Wracajac do tematu mam na gdzies empetrojki soldiera, rowniez kawal dobrej muzy z dobrymi tekstami... wrzuce niedlugo.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |25 Lut 2009|, o 23:27   

Cytat:
Wracajac do tematu mam na gdzies empetrojki soldiera, rowniez kawal dobrej muzy z dobrymi tekstami... wrzuce niedlugo.

Czekamy - tylko mam pytanie - Soldier to metal ? Jeśli tak to może założysz nowy temat? :)

czarna20
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |19 Maj 2009|, o 21:02   

Witam:) wiecie może kiedy jest jakiś koncert zespołu TAW? :]

Odpowiedz do tematu