Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
STAL
Autor Wiadomość
Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |5 Wrz 2011|, o 13:42   

Posada trenera czwartoligowej Stali Poniatowa, Tomasza Jasika wisi na włosku. Po wczorajszym spotkaniu poniatowian z zespołem Roztocza Szczebrzeszyn doszło do spotkania włodarzy klubu ze szkoleniowcem podczas którego rozmawiano o dymisji trenera.

- Po wczorajszym meczu Zarząd zdymisjonował mnie ze stanowiska trenera Stali – mówi Tomasz Jasik. – Wg Prezesa zespół jest źle przygotowany do rozgrywek i gra słabo. Ja mam trochę inne zdanie w tej kwestii, bo niektórzy zawodnicy mają zbyt mały potencjał i umiejętności by grać w tej lidze. Zgłaszałem to zresztą przed sezonem i przekonywano mnie, że nie będzie żadnych nerwowych ruchów – dodaje. – Wiem, że kilku chłopców z zespołu źle przyjęło tę informację i wiem, że noszą się z zamiarem opuszczenia drużyny. Mam nadzieję, że nie dojdzie do jej rozpadu.

Trochę inną wersję wydarzeń przedstawia Prezes klubu Jerzy Dębicki. – Potwierdzam, że jest temat rozstania z trenerem Jasikiem, ale wszystko wyjaśni się jutro o godzinie 16. Obie strony muszą trochę ochłonąć i porozmawiać na spokojnie. Spotkamy się zarówno z obecnym szkoleniowcem, jak i kandydatem na nowego trenera zespołu. Nie mamy czasu, w weekend kolejny mecz, a my nie możemy sobie pozwolić na to by wystąpić bez trenera.

Wydaje się, że sprawa dymisji jest przesądzona, a dzień jutrzejszy będzie terminem ogłoszenia nazwiska nowego prowadzącego zespół. Z nieoficjalnych źródeł docierają także informacje o rezygnacji z gry w Stali kilku najbardziej doświadczonych graczy, m.in. Damiana Farotimiego.

Redakcja stalowcy.COM: Według naszych ustaleń prócz Damiana Farotimi Stal chcą opuścić wychowankowie: Grzegorz Olchawski, Karol Czajka, Damian Chruściński oraz Adrian Kowalski, natomiast nowym trenerem żółto-niebieskich miałby zostać pan Andrzej Nowaczek, ostatnio prowadzący KS Drzewce.

LubGol.pl

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |5 Wrz 2011|, o 15:36   

Coś czuję że nam się drużyna posypała, ciekawe co będzie dalej.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |6 Wrz 2011|, o 08:18   

Na LubGol.pl rozgorzała dyskusja --> http://lubgol.pl/news,402...-tomasza-jasika

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |6 Wrz 2011|, o 16:39   

Dzisiaj o 16 było spotkanie z piłkarzami i zarządem jak ktoś coś wie co tam się działo to niech napisze.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |6 Wrz 2011|, o 18:31   

Trenerem Stali nadal będzie Tomasz Jasik. W Stali zostają również zawodnicy, którzy wcześniej deklarowali odejście z poniatowskiego klubu. Więcej informacji wkrótce ;)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |6 Wrz 2011|, o 21:27   

Cytat:
– Porozumieliśmy się z Mirosławem Kosowskim, który będzie pomagał trenerowi Jasikowi i pełnił funkcję koordynatora – kontynuuje Dębicki. - Mirka znamy jeszcze z boiska i wierzymy w jego doświadczenie, które powinno nam pomóc w kolejnych tygodniach. O efektach będziemy mogli mówić za 2-3 miesiące - dodaje.

Wartym podkreślenia jest fakt, że trener Kosowski będzie pracował społecznie. Brał już udział w dzisiejszym treningu czwartoligowca.

LubGol.pl

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |6 Wrz 2011|, o 22:22   

Według mnie dobre posunięcie zarządu (chyba pierwsze w kadencji) i wierzę w doświadczenie i umiejętności trenera Kosowskiego :padam: .

PS. Może to po moim poście zarząd zainteresował się osobą Mirosława Kosowskiego po tym jak napisałem że jest wolny :rotfl: (Nie no żartuje mam nadzieje że zarząd sam ruszył głową)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |7 Wrz 2011|, o 08:42   

Ciąg dalszy zawirowań :/

Cytat:
W związku z ostatnimi zawirowaniami w poniatowskiej Stali, Andrzej Mazurek zrezygnował z pełnienia funkcji wiceprezesa do spraw sportowych oraz z funkcji kierownika sportowego pierwszej drużyny.

stalowcy.COM

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |7 Wrz 2011|, o 12:00   

Tomasz Jasik nadal będzie trenerem Stali Poniatowa

Tomasz Jasik nadal będzie szkoleniowcem Stali. W niedzielę zarząd klubu podziękował mu za pracę, ale wczoraj obie strony doszły już do porozumienia. – Zadziałały emocje – przyznają zgodnie w Poniatowej.

Spadkowicz z III ligi nie może mówić o dobrym początku nowego sezonu. W pięciu meczach Stal zdobyła trzy punkty, bilans bramkowy ma 1-8 i zajmuje trzynaste miejsce w tabeli.

– A liczyliśmy, że wygramy co najmniej jeden lub nawet dwa mecze, bo rywale nie byli silni – mówi Jerzy Dębicki, prezes Stali.

To dlatego, po niedzielnym bezbramkowym remisie z Roztoczem Szczebrzeszyn zarząd klubu wezwał do siebie trenera.

– Podziękowano mi za pracę argumentując to słabymi wynikami – opowiada Tomasz Jasik. – Ale nie było żadnej dymisji na piśmie, tylko luźna rozmowa.

Wczoraj okazało się jednak, że Jasik pozostał na stanowisku. – Proszę się nie dziwić, po prostu zadziałały emocje – wyjaśnia całe zamieszanie prezes Dębicki.

Kiedy emocje opadły, działacze zaczęli kierować się rozumem. Bo po dymisji Jasika musieliby szybko znaleźć kogoś na jego miejsce, a w trakcie rundy nie jest to takie proste.

W dodatku murem za trenerem stanęli niektórzy piłkarze – miedzy innymi będący jego asystentem Damian Farotimi – grożąc odejściem z drużyny. Skomplikowałoby to, i tak już trudną sytuację kadrową Stali.

Nic dziwnego, że już przed wtorkowym popołudniowym spotkaniem prezes i trener byli dogadani w sprawie kontynuowania współpracy.

– Chodziło tylko o zbliżenie stanowisk. Tomek przedstawił pomysł jak wyjść z dołka. To początek sezonu, jest jeszcze dużo meczów i uważam, że trzeba dać mu szansę – tłumaczy Dębicki.

Źródło: Dziennik Wschodni

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |19 Wrz 2011|, o 21:26   

Informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy na jubileuszowe koszulki oraz szaliki Stali Poniatowa wydane z okazji obchodów 60-lecia istnienia klubu. Zapisy będą trwać maksymalnie 2-3 tygodnie i będą prowadzone w Sklepie Komputerowym SHIBBY przy ul. Brzozowej 7/4 (dawna "Safona"). Projekt koszulki oraz szalika widoczny jest poniżej.

Koszulki dostępne będą w kolorze białym w rozmiarach S, M, L, XL, XXL - cena: 30zł (ponieważ nie posiadamy własnych funduszy tak samo jak przy zamawianiu koszulek jubileuszowych Stali i Sparty Rejowiec Fabryczny płatności dokonujemy z góry). Koszulki mają być wykonane z najlepszej gatunkowo tkaniny. Przy zamawianiu należy podać rozmiar koszulki.

Szaliki będą dziane, dwustronne - cena: 25zł (również płatne z góry). Dla jasności - na szalikach widnieje skrót RKS ponieważ jest to szalik upamiętniający całe 60 lat klubu, a przez większość tego czasu Stal była Robotniczym Klubem Sportowym, postanowiliśmy zostać przy tradycji i nie zmieniać skrótu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do zakupu jubileuszowych koszulek i szalików.

Prosimy o rozsyłanie linku do tej wiadomości po portalach społecznościowych Facebook, Twitter, nk.pl a także na GG i ustnie w szkołach czy też podczas spotkania ze znajomymi.

Projekt jubileuszowej koszulki oraz szalika Stali Poniatowa

stalowcy.COM

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |27 Wrz 2011|, o 17:09   

Andrzej Nowaczek zmienił Tomasza Jasika na stanowisku trenera Stali Poniatowa

Klęska Stali w Łęcznej sprawiła, że w klubie z Poniatowej zawrzało. We wtorek posadę stracił trener Tomasz Jasik. Działacze wręczyli mu wypowiedzenie umowy tuż przed treningiem, który miał poprowadzić. – Nie było innego wyjścia – tłumaczy Jerzy Dębicki, prezes Stali.

– Po porażce w Łęcznej dzwonili do mnie zbulwersowani kibice i członkowie klubu domagając się jego dymisji. Musiałem zareagować, bo inaczej doszłoby w końcu do jakiegoś linczu na szkoleniowcu – dodaje.

Jasik wyleciał nie tylko za złe wyniki. – Umawialiśmy się, że nie będzie grał tylko skupi się na trenowaniu. Nie dotrzymał słowa, a opowiadania o brakach kadrowych to jakieś bajki. Cały skład to 31 zawodników.

Sprowadziliśmy niemal wszystkich, których chciał trener, zorganizowaliśmy drużynie zgrupowanie, a teraz okazuje się, że nie ma kim grać – oburza się Dębicki.

Jak zwolnienie komentuje były już szkoleniowiec? – Nie jestem zaskoczony – mówi Tomasz Jasik. – Nie dziwię się też prezesowi, że podjął taką decyzję. Szkoda tylko, że kierował się presją kibiców, a nie racjonalną oceną całej sytuacji. Życzę powodzenia Stali i mam nadzieję, że wyjdzie z dołka – dodaje.

Nowym trenerem został Andrzej Nowaczek, który pracował m.in. w Czarnych Dęblin, a ostatnio w KS Drzewce. We wtorek poprowadzi już zajęcia z nowymi podopiecznymi. Przed nim ciężkie zadanie. Po 8 kolejach Stal jest jedną z dwóch drużyn, która nie wygrała jeszcze meczu.

A na swoim koncie ma zaledwie 2 strzelone bramki. Po dymisji Jasika z zamiarem odejścia noszą się też niektórzy piłkarze, m.in. Damian Farotimi i Grzegorz Olchawski.

– Atmosfera w zespole stała się fatalna. Nie wiem czy zmiana trenera coś da, ale musimy spróbować, bo kibice się od nas odwracają. Teraz zamiast 300 sprzedanych biletów na mecz, mamy tylko 60. To chore, bo więcej ludzi przychodzi na grające w klasie A rezerwy, niż na pierwszy zespół – komentuje Dębicki.

Źródło: www.dziennikwschodni.pl

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |27 Wrz 2011|, o 23:02   

Połowicznie jestem szczęśliwy :) Cieszy mnie dymisja Tomka natomiast z tego co słyszałem o nowym trenerze to nic dobrego nie wyniknie :/
Słyszałem też również, że podobno nowy trener grał kiedyś w Stali.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |27 Wrz 2011|, o 23:03   

A co z szalikami i koszulkami? Zamówiliście już?
Jeśli ktoś z Was nie może podejść do sklepu SHIBBY niech napisze do mnie na PW może coś uda się załatwić :)

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |28 Wrz 2011|, o 13:32   

Właśnie ja zamawiałem, kiedy będzie można odebrać?

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |28 Wrz 2011|, o 20:38   

Jeszcze max. 2 tygodnie i zamawiam. Z doświadczenia wiem, że na szaliki będzie trzeba trochę dłużej poczekać.

Odpowiedz do tematu