Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
STAL
Autor Wiadomość
jagna
Częsty TuBywalec

Wysłany: |29 Wrz 2011|, o 13:31   

Ale się dzieje...odchodzi, zostaje, odchodzi jednak, hmm ja tam wielką fanką Klubu nie jestem, ale rozmawiać jest przynajmniej o czym;-) A ten pan Kosowski, to tenże sam, którego na szybach busów widuje ostatnio jako kandydata do rządu naszego? Jeśli tak to ciekawa zamiana, szczególnie jeśli będzie tak samo się sprawował na Wiejskiej jak na murawie;-)

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |29 Wrz 2011|, o 20:15   

jagna napisał/a:
Ale się dzieje...odchodzi, zostaje, odchodzi jednak, hmm ja tam wielką fanką Klubu nie jestem, ale rozmawiać jest przynajmniej o czym;-)

Bardzo źle to świadczy o zarządzie ;)

jagna napisał/a:
A ten pan Kosowski, to tenże sam, którego na szybach busów widuje ostatnio jako kandydata do rządu naszego? Jeśli tak to ciekawa zamiana, szczególnie jeśli będzie tak samo się sprawował na Wiejskiej jak na murawie;-)

tak, ten sam dlatego też niepewny jest jego dalszy los "koordynatora" w Stali :) Podejrzewam, że jak się dostanie to nie będzie miał czasu na współpracę.

jagna napisał/a:
...rozmawiać jest przynajmniej o czym;-)

Mi natomiast jest z tego powodu niezmiernie smutno, poważnie. Dla mnie są to najgorsze chwile od niespełna 12 lat, od kiedy jestem ze Stalą :( Boli mnir to i powiem szczerze, że gdyby były za to jakieś pieniądza za które bym wyżył to poszedłbym nawet na prezesa klubu, mam podgląd na to wszystko z boku, znam kilka osób w moim wieku, które tak zrobiły i dobrze ich kluby na tym wyszły, wiem co działali, żeby poprawić sytuację. Niestety w chwili obecnej tam siedzą sami społecznicy i stąd małe zainteresowanie poważnych ludzi :/
Nie wiem dlaczego ale naprawdę poważnie myślę o powrocie Wiesława Olchawskiego, mam takie wewnętrzne przeczucie :) Nie to, żebym coś wiedział. Oby się spełniło :)

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |29 Wrz 2011|, o 22:28   

Cytat:
Nie wiem dlaczego ale naprawdę poważnie myślę o powrocie Wiesława Olchawskiego, mam takie wewnętrzne przeczucie :) Nie to, żebym coś wiedział. Oby się spełniło :)

To według mnie mało prawdopodobne chociaż by było dobrą opcją wyjścia z tej trudnej sytuacji. A w niedziele i w środę w PP Stal odda mecz walkowerem no chyba że druga drużyna zechce zagrać za pierwszą bo wątpię żeby uzbierał się skład na najbliższe mecze.

TRZEBA RATOWAĆ STAL!

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |30 Wrz 2011|, o 07:18   

Oddanie walkowerem tych spotkań będzie świadczyć tylko i wyłącznie o zawodnikach rezerw. Zarząd im grać nie zabroni a o tym czy kochają Stal bez względu na wszystko będą mieli okazję to udowodnić publiczności i pokazać się z jak najlepszej strony. Myślę, że w tym momencie nie ma lepszego dowodu na okazanie, że im naprawdę zależy na dobru klubu (nie zarządu).

ElSiete7x 
ZaglądaczSpoglądacz

Wysłany: |30 Wrz 2011|, o 07:30   

Marceli Szpak napisał/a:
Boli mnir to i powiem szczerze, że gdyby były za to jakieś pieniądza za które bym wyżył to poszedłbym nawet na prezesa klubu, mam podgląd na to wszystko z boku, znam kilka osób w moim wieku, które tak zrobiły i dobrze ich kluby na tym wyszły, wiem co działali, żeby poprawić sytuację. Niestety w chwili obecnej tam siedzą sami społecznicy i stąd małe zainteresowanie poważnych ludzi
Powiem Ci że jesteś w błędzie , ponieważ obecny zarząd pobiera sobie pensje (nie skomentuje w jakiej wysokości ) . Co do zawodników rezerw , większość nie jest poprostu zgłoszona i nawet jakby chciała to nie może , zgłoszenie oczywiście trochę kosztuje a Panowie z zarządu wolą wydać pieniążki na futbol kobiecy bądź własne "obrady" . Powiem tak , źle się dzieje ale jeżeli rezygnacja Grześka Olchawskiego nie dała nic do zrozumienia tym "panom" z zarządu to im gratuluje racjonalnego myślenia .

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |5 Paź 2011|, o 19:08   

Stal Poniatowa przerwała czarną serię niepowodzeń

Kto by pomyślał, że kibice w Poniatowej będą musieli czekać aż 21 ligowych kolejek by oglądać żółto-niebieskich schodzących z boiska z kompletem punktów? Czarna seria niepowodzeń została przerwana w dniu dzisiejszym w spotkaniu pucharowym gdzie podopiecznym Andrzeja Nowaczka uległ zespół Ruch Ryki wynikiem 2:0.

21 kolejek temu - wyjazd...

Ostatnie zwycięstwo Stalowcy odnieśli w poprzednim sezonie, jeszcze w ramach 18 kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej, dokładnie 2 kwietnia w spotkaniu wyjazdowym kiedy to pokonali w Przemyślu miejscową Polonię 1:0.

30 kolejek temu - u siebie...

Ale to jeszcze nie jest nasz rekord. Rekordem jest fakt, że ostatnie zwycięstwo Stali na własnym obiekcie kibice oglądali ponad rok temu, dokładnie 26 września 2010 r, kiedy to pokonali Chełmiankę Chełm 2:0.

Jarosław Wyroślak

Wartym odnotowania jest również fakt, że w obu spotkaniach punktował ten sam zawodnik a był nim Jarosław Wyroślak.

Jarosław Wyroślak zdobywający ostatnie 3 punkty na Stali na własnym obiekcie

e-Poniatowa.pl

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |5 Paź 2011|, o 19:41   

wynik dobry ale grą nie zachwycili, usprawiedliwieniem może być to że brakowało kilku piłkarzy z pierwszego składu.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |5 Paź 2011|, o 20:21   

Z tego co się dowiedziałem to Damian Chruściński dotarł w ostatnim momencie - inaczej graliby w 10 - szacun dla Damiana !

Z tą grą to jest tak jak wszędzie - nie liczy się styl a wynik.

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |5 Paź 2011|, o 22:14   

Widać dzisiaj było że jest chęć zwycięstwa w drużynie i może w Łukowie sprawimy małą niespodziankę i urwiemy jakieś punkty Orlętom chociaż będzie bardzoo trudno.

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |10 Paź 2011|, o 22:40   

Marcel wiadomo kiedy będzie odebrać koszulki zamawiane?

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |11 Paź 2011|, o 09:51   

No właśnie jest niemiłe zaskoczenie - mało ludzi się zapisało, poczekam do końca tygodnia, na meczu przekażę spikerowi, żeby ogłosił zapisy np. do środy no i w następnym tygodniu ok piątku jeśli będzie minimalna liczba zamówię szale i koszulki.

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |27 Lis 2011|, o 21:33   

I chyba nici z koszulek prawda? :) Można odbierać kasę?

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |28 Lis 2011|, o 07:26   

Nici? Nici będą, a z czego masz koszulkę?...
Od tylu lat zamawiam różne gadżety Stali i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby ludzie byli tak niecierpliwi. Gdybym wiedział, napisałbym od razu elaborat na 5 stron na czym polega i jak wygląda cały proces zamawiania i dostarczania gadżetów...
Następnym razem pozwolę Wam zamówić, zobaczę wtedy w jakim terminie Wam dostarczą... Albo nie, bo się nigdy nie doczekam.

W skrócie:
Termin oczekiwania na koszulki, niezmiennie od lat trwa tyle samo tj. 3-4 tygodnie MINIMUM. Wszystko zależy od terminu, w którym się zamawia. Wiadome, jest, że na zimę większość klubów zamawia szale i to nie w takich mizernych ilościach jak u nas (15 szt.) tylko liczone w setkach sztuk. Nasze zamówienie to dla nich tylko przerwa w pracy co nie zmienia faktu, że z racji posiadania "stałego klienta" nie jesteśmy odstawiani na koniec, co się zdarza w niektórych firmach.
Zamówienie zostało złożone 10 listopada, ponieważ kilka osób poprosiło mnie o wstrzymanie się (zbierały kasę). Dziś mamy 28 listopada, czyli czekam już 3 tygodnie.

3 tygodnie dopiero mijają, więc proszę nie podburzać ludzi i spokojnie czekać na to za co się zapłaciło a jeśli się nie podoba, następnym razem proszę składać takie zamówienia samemu.

Marceli Szpak 
StaryWyga

Wysłany: |28 Lis 2011|, o 14:54   

Na specjalne życzenie niecierpliwych:

Cytat:
W tym tygodniu powinny być gotowe

Mam nadzieję, że będziecie mogli włożyć szalik bądź koszulkę pod poduchę w Mikołajki ;)

Sharp 
ForumowyWyjadacz

Wysłany: |28 Lis 2011|, o 15:40   

Spokojnie Marcel nie wiedziałem nic o tych terminach i że to tak długo trwa dlatego się tak dopytuj, teraz już wszystko wiem i czekam spokojnie :D Dzięki za informacje.

Odpowiedz do tematu