Witamy na Forum e-Poniatowa.pl !!!

Forum e-Poniatowa.pl to miejsce spotkań mieszkańców Poniatowej i okolic. Znajdziesz tutaj wiele cennych informacji z naszego miasta. Zastanawiałeś się ile jest ulic czy bloków w Poniatowej? Czy wiedziałeś, że pierwszy stadion Stali Poniatowa znajdował się przy skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej? Te i inne informacje znajdziesz właśnie tutaj.
Aby w pełni korzystać z forum zarejestruj się już teraz i dołącz do grona forumowiczów e-Poniatowa.pl !!!

Ogłoszenie 
W związku z coraz częstszymi zarzutami i oskarżeniami skierowanymi w nasza stronę odnośnie komentarzy
zamieszczanych na forum informujemy, że
nie ponosimy odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczanych przez użytkowników forum.
Wszyscy użytkownicy są poinformowani o konsekwencjach związanych z zamieszczaniem łamiących regulamin wpisów.
Informujemy również, że istnieje możliwość zgłaszania administracji forum wpisów naruszających regulamin.

>>ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM FORUM <<

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze zdjęcia
Autor Wiadomość
Brait 
StaryWyga

Wysłany: |28 Cze 2010|, o 17:21   

Warszawa - Praga Południe - Stadion Narodowy:

Zdjęcia mają kilka dni, na dzień dzisiejszy zapewne cały pierścień wokół stadionu jest gotowy, wewnątrz trybuny też praktycznie 100% praca wre, robi wrażenie, nie ma co się martwić o termin :)

I filmik:
KLIK KLIK

Gdańsk PGE Arena Gdańsk Stadion:

Jak jest w Gdańsku nie wiem, ponieważ zdjęcia robiła moja kobieta, mnie tam nie było. Po zdjęciach jednak widać, że większość robót już skończona, stelaż dachu i trybuny są, terminu oddania obiektu nie znam ale sądzę że zostanie dotrzymany.

dla porównania postępu prac dam zdjęcie z kamery zamieszczonej na terenie budowy
Styczeń 2009 czyli ok roku temu, a do euro zostało 2.

także filmik:
KLIK KLIK

Z Wrocławia niestety nie mam zgranych strzałów. Gdy będą na hdd przedstawię. Ogółem Wrocław najsłabiej stoi przez tą zmianę wykonawcy stadionu lecz teraz podobno lecą 24/7. I zapewniają, że chociaż termin pierwotny przesuną się o ok 5 miesięcy :D to w 2011 stadion będzie.

Poznań to już praktycznie polerka krzesełek, zasiane trawy wokół stadionu i ogółem ogarnięcie terenu wokół stadionu. Oświetlenie membrany (oświetlenie murawy miało swój pokaz w noc świętojańską).

Co do innych stadionów to (proszę mnie poprawić jeżeli się pomylę) ale w sezonie 2010/2011 na nowych stadionach zagra:

Legia
Lech
Cracovia
Wisła
Arka

Na nowych stadionach grają
Korona Kielce
Zagłębie Lubin (Dialog Arena)

Co do zespołów z poza ekstraklasy to dokładnie nie wiem.

ElCupra 
StaryWyga

Wysłany: |28 Cze 2010|, o 17:46   

Trzeba przyznać, że dobrze sobie radzą z budowanie stadionów. Jeszcze 2-3lata temu mogliśmy narzekać na brak stadionów, tak teraz wszystkie liczące się kluby i kilka słabszych nie mają się czego wstydzić :)

Brait 
StaryWyga

Wysłany: |28 Cze 2010|, o 18:04   

Skoro rozwija się temat o stadionach w Polsce to proponuje przenieść dyskusję do działu "sport" tu niech pozostanie fotografia ;)

PS: Marceli Szpak'u jeżeli byś mógł proszę skopiuj zdjęcia stadionów i tekst do tematu "Stadiony w Polsce" a dziale Sport.

Odpowiedz do tematu